Bareš ve filmu ztvárnil jednu z hlavních rolí a je to opět tak trochu padouch. „Tyhle role mám velmi rád, ty se hrají snadno,“ řekl Igor Blesku s úsměvem. „Moje postava je hlavní protihráč Karla Rodena. Podnikatel, byznysmen a právník. Vše má velmi dobře ošéfované, aby to pro něj dopadlo dobře. Ale tentokrát nedopadne...“ vykreslil oblíbený herec svou postavu.

S přijetím nabídky do Promlčena absolutně neváhal, prý především kvůli osobě režiséra Roberta Sedláčka (48) a jeho skvělému scénáři.

Herectví je o štěstí

Na slavnostní premiéru Igora místo manželky, herečky Antonie Talackové (43), doprovodila dcera Tonička. V jedenácti už přičichává k světu, do nějž coby frekventantka Dismanova dětského souboru v Českém rozhlase neomylně směřuje.

Podle tatínka opravdu vše nahrává tomu, že se také stane herečkou. „Asi to tak bude, ale už se dostavují i první herecká zklamání, což není úplně jednoduché, ale každý si tím musí projít. Herectví je také o štěstí,“ dodal herec na adresu talentované mladé slečny s tím, že on štěstí měl a doufá, že ještě dlouho mít bude.

VIDEO: Tvůrci filmu Promlčeno nechali falešné peníze Karla Rodena v restauraci

Video
Video se připravuje ...

Tvůrci filmu Promlčeno nechali falešné peníze Karla Rodena v restauraci. Donart


Fotogalerie
40 fotografií