První večírek nazvaný Jak to žilo v Discolandu aneb Svátek devadesátek je naplánovaný už na příští čtvrtek do pražského Retra. „Neměla by u toho chybět! Dříve se jmenovala Monika Marešová. Ona v Discolandu tančila a Karel tam za ní jezdil,“ svěřil Blesku Slavíkovo tajemství. „Byl do ní zamilovaný, to už teď snad můžu říci. Byl z ní úplně paf!“ podotkl, a vysvětlil tak Mistrovy uhrančivé pohledy na vnadnou blondýnku, se kterou sedí na snímcích u stolu. V té době mohlo být Monice maximálně 22 let.

DJ Uwa ví, že se časem vdala. Ale kde jí je konec teď, to vůbec netuší. „Chtěli bychom ji pozvat, takže pokud někdo ví, kde žije nebo jak ji sehnat, dejte mi vědět klidně přes Blesk,“ dodal muž, který hrál v Discolandu od jeho otevření až do uzavření v roce 1994. Tehdy zatkli majitele Sylvie Ivana Jonáka (†59) a pak ho odsoudili na 18 let do vězení za to, že si objednal vraždu své ženy Ludviky (†34).

Nový majitel chce bývalý legendární podnik přestavět na byty a restauraci.

V době, kdy Gott v letech 1993 a 1994 jezdil do Discolandu za Monikou Marešovou, chodil oficiálně s Martinou Zbořilovou, později Formanovou (56). Ta ale podle informací Blesku o záletech svého přítele neměla ani tušení.

Poznáváte blondýnku na fotce a víte, jak ji zkontaktovat? Ozvěte se nám!

SMS, MMS: 724 249 000

tip@blesk.cz

VIDEO: Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám

Video
délka: 03:31.24
Video se připravuje ...

Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám Videohub

Fotogalerie
15 fotografií