Rockerka na to zavzpomínala v rámci blížícího se 30. výročí od otevření diskotéky mafiána Ivana Jonáka (†59), jež připadá na start dubna. „Šla jsem v roce 1992 v centru Prahy po ulici a najednou jsem potkala Jirku Pomeje. Říkám mu – kam jdeš? A on – na otvíračku Discolandu, pojď se mnou! No, tak jsem šla...“ popsala Blesku Marcela.

„Tam to žilo, všude hudba, hezký holky i kluci a samozřejmě nepřehlédnutelný Ivan Jonák. On to byl, a nemyslím to špatně, takový prvotřídní hampejz,“ dodala Březinová, která na vzpomínkovém večeru v pražském Retru zazpívá 7. dubna své největší hity.

Mejdlo na výročí vraždy

Právě 7. dubna, kdy večírek v Retru proběhne, to bude přesně 28 let od vraždy manželky Ivana Jonáka Ludviky (†34). „Já jsem si na to vzpomněl během příprav té párty. Chci proto na tom večírku vzdát hold jí i Ivanovi. Oba jsem znal a dodneška jsem přesvědčený, že si Ivan její vraždu neobjednal,“ řekl Blesku DJ Uwa (50), který hrál v Discolandu od jeho otevření až do uzavření v roce 1994, kdy Jonáka za zosnování manželčiny vraždy zatkli.

VIDEO: Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám

Video
délka: 03:31.24
Video se připravuje ...

Ivan Jonák: Jak bývalý král kriminálního podsvětí zemřel bez peněz a úplně sám. Videohub

Fotogalerie
26 fotografií