Natáčení probíhalo v srpnu 2020 a sama Andrea si svou roličku vychutnávala plnými doušky. I když skončila zahrabaná hlínou v lese.

„První část dne byla docela sranda, pak přišlo ta horší...“ svěřila se dýdžejka bezprostředně po natáčení. V lese na Kladensku na ni čekal připravený hrob, do něhož »hupsla« ve třpytivých šatech. Ty jen podtrhly její dokonalou postavu a bujný dekolt. Andrea byla z natáčení nadšená a i jako mrtvole jí to slušelo.

Však se na ní také maskéři vyřádili. „Asi jsem trošku divná, je to takový morbidní, ale mně to nebylo vůbec nepříjemný,“ konstatovala dýdžejka, jež se alespoň na chvíli mohla vcítit do pocitů svého muže, jenž býval ostříleným hercem. Jak se Andrea první role povedla, můžete posoudit už v neděli ve 20.10 hod. ČT1.

Jestli se Andree rozjede herecká kariéra, je zatím ve hvězdách, ale jako dýdžejka je poměrně úspěšná a často jezdí hrát i do zahraničí. A daří se jí i v soukromém životě. Už více než tři roky září po boku svalovce Petra Plačka (40), který skvěle vychází i s její dcerou Aničkou (8), jejímž otcem byl právě Pomeje.

2 roky boje s rakovinou

Jiří Pomeje bojoval od roku 2017 s rakovinou hrtanu, jež se později dostala do kostí a následně do celého těla. Zákeřná choroba ho postupně připravila o hlas i zrak. Herec zemřel 26. února 2019 v Nemocnici Na Pleši, pohřben je v rodných Českých Budějovicích.

VIDEO: Andrea Pomeje: Neumím přijímat dárky a lichotky, Vánoce pro mě nejsou 

Video
Video se připravuje ...

Andrea Pomeje: Neumím přijímat dárky a lichotky, Vánoce pro mě nejsou David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
74 fotografií