Jana minulý čtvrtek zavítala na slavnostní premiéru filmu Známí neznámí a během pózování pro fotografy si zapomněla dávat pozor…  Na Doleželové levém prsteníčku se totiž blyštil nepřehlédnutelný diamant. „Na premiéru byl dress code creative black tie, proto jsem měla velmi výrazné šperky,“ řekla Blesku Miss ČR 2014 na dotaz, jestli se jedná o zásnubní prsten.

„Pokud bych někdy měla svatbu, určitě byste se o ní dozvěděli,“ dodala lékárnice a snažila se tak vyvrátit spekulace, že by plánovala veselku. Ale podle informací Blesku už má Jana dokonce termín svatby! 

Dvakrát už o velký den »D« přišla, když se s partnery rozešla i přesto, že rozhodně na zásnubním prstenu nešetřili. Poprvé to byl movitý podnikatel Richard Podroužek (45), s nímž Jana randila dlouhých 8 let. A nestihla si vzít ani otce své čtyřleté dcery Veroniky, bývalého generálního ředitele fotbalové Slavie Davida Trundu (45). Tak snad do třetice ulovila toho správného a konečně stane před oltářem...

Pletky měla brunetka i s miliardářem Karlem Janečkem (48). Ale měla smůlu, Janeček v té době ještě vyznával bigamii a netajil se tím, že jeho lože zahřívají i jiné ženy. Janu tak veřejně znemožnil, když si naivně myslela, že je jeho jedinou. Miliardář během společného rozhovoru před kamerou bez okolků přiznal, že udržuje už několikaletý vztah s další ženou.

VIDEO: Slzy a smutek jsou pryč: Jana Doleželová ukončila neveselé období dcery Verunky!!

Video
délka: 03:02.56
Video se připravuje ...

Slzy a smutek jsou pryč: Jana Doleželová ukončila neveselé období dcery Verunky Kisa Císařová

Krásná lékárnice Jana je v zastupitelstvu v Říčanech, stejně jako Matoška a k seznámení tak mohlo dojít na veřejných schůzkách za blaho obce. 

Fotogalerie
25 fotografií