Táta Anny K. svou dceru velmi podporoval a pravidelně jezdil na její vystoupení. „Protože si vždycky moc užíval moje koncerty, chtěla bych mu ten první letošní, který bude právě na apríla v Holýšově, věnovat,“ napsala na sociální síť zpěvačka a přidala archivní fotku.

Tato naše horalská fotka vyšla v 99. roce v časopise Story. Musím se přiznat, že si tento výlet, kdy mi byl rok, nepamatuju. Pamatuju si ale mnoho dalších z let pozdějších, vždycky byly zkrátka nezapomenutelný. A neodpustím si poznámku na závěr – tatínek byl frajer, že jo?“ pochlubila se Anna K., která i smrt svého táty oznámila tehdy na sociální síti. 

VIDEO: Anna K. se pochlubila prstenem od přítele! Je to ten zásadní

Video
délka: 02:30.47
Video se připravuje ...

Anna K. se pochlubila prstenem od přítele! Je to ten zásadní Markéta Reinischová, David Turek

Ano, byl to nejen frajer, ale i muž, jaký má být, byl mým kolegou v práci a bylo s ním moc fajn, děkuji, že jsem s ním mohla několik let pracovat, za jeho energii, nadhled,“ potvrdila její slova bývalá kolegyně zpěvaččina otce. 

Pro mého tátu!!!! Ať jsi kdekoliv, doufám, že tam bude jen krásně a dostane se k Tobě moje energie, láska a vděk za vše, co jsem v tomto životě! Miluju tě, tatínku a vždycky budu!!! Tvoje dcera,“ napsala v roce 2014.

Fotogalerie
41 fotografií