Stejně jako moderátor CNN Prima News je i Silvie aktivní sportovkyní, takže svého adrenalinem nabitého partnera doprovází na všechny jeho sportovní aktivity a zvládá s ním držet krok. To jistě Petrovi velmi imponuje a rád se pak chlubí svou blondýnkou.

Vyrazil s ní i na Saharu, kde se zúčastnil náročného triatlonu. Silvie cestu svého miláčka za africkým Ironmanem pečlivě zdokumentovala. „Když zrovna neběhá, nejezdí na kole, neplave, tak spí a spí a spí,“ napsala zamilovaná makléřka ke snímkům, kde moderátor čerpá energii na závody v různých polohách spánku.

Společně si pak pobyt v Africe ještě prodloužili a projeli Alžírsko křížem krážem. Kdy ale bude mít sexy blondýnka svého milovaného spáče už jen pro sebe, je ve hvězdách. Rozvod primáckého sporťáka s manželkou Gábinou (46), s níž má dvě děti - dceru Lilian (14) a syna Samuela (11), se ještě chvilku potáhne.

O nové ženě ve Vágnerově životě se začalo špitat už koncem roku 2020, ale moderátor se k tomu odmítal vyjadřovat. Oficiálně tak představil Silvii jako svou přítelkyni až loni v létě na karlovarském filmovém festivalu.

VIDEO: Lehké to se vztahy nemá ani Roman Šebrle. Přesto prozradil nejlepší radu do života a jednu závislost.

Video
Video se připravuje ...

Lehké to se vztahy nemá ani Roman Šebrle. Přesto prozradil nejlepší radu do života a jednu závislost. iSport TV

Fotogalerie
40 fotografií