Zatímco Pavlínin slavný strýc s potomky stále otálí, s přítelem Sebastianem to vzali do svých rukou a zanedlouho se stanou rodiči chlapečka. 

Termín mám v druhé polovině dubna, ale na termín vetšinou skoro nikdo nerodí, takže jsem sama zvědavá, kdy to přijde. Mám to na rozhraní berana a býka, tak uvidíme jaké znamení si vybere. Jméno vybrané máme, ale prozradím ho, až se narodí. Zatím ho znají jen nejbližší,“ pochlubila se Blesku neteř Jardy Jágra, které s výbavou pro miminko pomáhá maminka.

Maminka se těší moc na svoje první vnouče. Pomáhá mi s vybíráním všeho pro miminko a baví ji to. Takže mi byla poradit i s kočárkem. Jaromír se těší taky. Někdy mu ho dám na hlídání. Když jsem byla malá, tak si se mnou často hrál a z vyprávění i fotek vím, že mu to šlo skvěle,“ směje se Pavlína. 

VIDEO: Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců...

Video
Video se připravuje ...

Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců... Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Během vybírání a testování kočárků se pochlubila ještě s jednou historkou se slavným hokejistou. Když byla malá, často za ním jezdívala do Ameriky, kde byla s Jaromírem a její babičkou i na několik měsíců. Jarda jí dával jeden dolar za ranní probuzení, který každé ráno našla pod polštářem. Všechny si je prý tehdy jako malá šetřila a dovezla domů. Je zřejmé, že Jágr to s malými dětmi umí...

I když se nastávající maminka v jídle hlídala, tak kila šla nahoru. „Přibrala jsem 18 kilo. Upřímně ani nevím, jak se to stalo, protože jím hodně zdravě, žádné fast foody, nic takového. Ale asi to moje tělo potřebovalo a věřím, že po porodu to půjde rychle dolů,“ doufá blogerka. 

Fotogalerie
36 fotografií