Nestárnoucí spisovatelka Martina Formanová se před několika málo dny ukázala na sociální síti v červených bikinách, v nichž měla neskutečně vyrýsovanou postavičku. Patří zkrátka podle všeho k ženám, jimž se úspěšně daří vzdorovat času. Když však nyní sdílela momentku, na níž si, společně se sestrou Simonou užívá pohodičky na tropické dovolené, měla na sobě oblečení podstatně pytlovitějšího střihu…

A to mohlo leckoho zmást! „Prosím, negratulujte nám k těhotenství. Máme na sobě jenom volné šaty,“ upřesnila pro jistotu, aby nedošlo k nějaké mýlce. Ostatně nebyla by jistě ani první, ani poslední celebritou, jíž se podařilo otěhotnět po padesátce – v padesáti letech porodila svého syna například zpěvačka Janet Jacksonová (55), ve čtyřiapadesáti herečka Brigette Nielsenová (58).

VIDEO: Martina Formanová jako stand-up komička

V tomto případě šlo ale skutečně jenom o plážové šaty takového střihu, jaký byl dotyčným dámám co nejpohodlnější. Martinin smysl pro humor (ostatně je kromě spisovatelky i stand-up komičkou) ocenila například zpěvačka Marta Jandová (47), která jí poslala několik rozesmátých smajlíků, herečka a režisérka Petra Nesvačilová (36) či herečka Tereza Brodská (53).

Fotogalerie
53 fotografií