Umělecký filmový projekt Amerikánka se dočkal své premiéry v pražském kině Aero. Na akci nechyběla řada slavných osobností, hlavními hvězdami večera ovšem byly herečky Tereza Ramba a Eliška Křenková (32), které ztvárnily hlavní role.

Ramba teprve na konci ledna prozradila, že se jí po synovi Mikolášovi (2) narodila i dcera Mira. Ani to jí ale nezabránilo na slavnostní událost dorazit a vypadat skvěle. Upnuté a nepohodlné modely zatím nechala ve skříni. Oblékla se do stylových volných košilových šatů s nabíranými rukávy, které doplnila masivními černými botami bez podpatku a červenou rtěnkou. 

Skutečné osudy

Kromě hereček přišli i režisér Viktor Tauš (48) nebo kostýmní návrhářka Michaela Horáčková Hořejší (42), kterou doprovodila dcera Julie (v březnu 11). 

Amerikánka rozhodně není klasický film, na jaký jsou diváci zvyklí. Snímek vznikal v rámci projektu Film Naživo jako divadelní představení, které se ale namísto na jevišti odehrálo v prostorách opuštěné dětské léčebny. Silný příběh o útrapách dětského domova nebo pěstounské péče odráží skutečné lidské osudy.

VIDEO: Těhotná Tereza Ramba o pohlaví miminka: Doufám, že to někdo nevykecá!

Video
délka: 04:01.32
Video se připravuje ...

Těhotná Tereza Ramba o pohlaví miminka: Doufám, že to někdo nevykecá! Markéta Reinischová

Fotogalerie
62 fotografií