Ewa Farna asi neměla úplně v plánu prozradit detaily jejího dalšího porodu, nakonec se ale přeci jen s nějakými informacemi svěřila ve svém „živáku“ na sociálních sítích. A je zřejmé, že i taková rázná žena má strach a obavy. „Vím, že to bude nepříjemné, bude to bolest. Ale je to druh bolesti, která pomine,“ řekla Farna. „Na konci nás čeká odměna, takže k tomu přistupuju tak, že to bude dobré,“ neopouští Farnou naděje, že vše dobře dopadne.

V těhotenství hubnu

A jak vlastně prožívá poslední týdny před porodem? Ewa je už v třetím trimestru těhotenství, ale přesný termín porodu a pohlaví druhého potomka tají, co však prozradila – jak je to s jejími těhotenskými kily, která vlastně skoro nepřibývají. „Já jsem vnímána jako taková větší holka, já vlastně jsem větší holka,“ nebojí se zcela upřímně mluvit o svém těle Farna a dodává: „Nikdy jsem v těhotenství nepřibrala, většinou zhubnu, protože jím úplně normálně. Nejím za dva, ale spíš spalujeme za dva,“ dělá si Ewa legraci.

Zpěvačka rozhodně nepolevila v práci a mimo to ještě zvládá i svou rodinu a dvouapůlletého syna Artura.Ten se podle jejích slov projevuje jako každý správný kluk a rozhodně své mamince nedopřává moc chvil na odpočinek. Naštěstí může kdykoli vypomoci tatínek a manžel Martin Chobot (32).

Video: Nová zlatá Česká slavice Ewa Farna: Po svém vítězství neskrývala emoce!!

Video
Video se připravuje ...

Nová zlatá Česká slavice Ewa Farna: Po svém vítězství neskrývala emoce! Markéta Reinischová

Fotogalerie
36 fotografií