Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Valentýnská vyznání hvězd: Žár u Pizingerů, cukrování Dary a Nedvěda a smutek Žižkové!

/
 • Valentýnská vyznání hvězd: Žár u Pizingerů, cukrování Dary a Nedvěda a smutek Žižkové!
  15. února 2022 ● 05:00

  Čtrnáctý únor zkrátka patří všem zamilovaným dvojicím, a tak není divu, že i české celebrity se na sociálních sítích chtěly se svými fanoušky podělit o trochu té romantiky. Kdo se pochlubil velkou láskou a pro koho naopak Valentýn není tak důležitý?

 • 1.

  Ornella Koktová (28)

  „Tak já už jsem na Valentýna ready. Ikdyž teda 1. Máj u nás furt vede,“ rozplývala se na instagramu již s předstihem trojnásobná máma Ornella Koktová a rovnou situace využila k propagačním účelům. Naštěstí pro pány to ale zvládla navléknout tak, že se vyfotila v koupelně před zrcadlem a poskytla nám tak pohled přímo do svého naditého výstřihu. 

 • 2.

  Lucie Šafářová (35)

  Fotkou s Tomášem Plekancem (39) se pochlubila tenistka Lucie Šafářová. Svatbu oslavili loni, druhé dítě mají na cestě, ale na romaniku zřejmě nezapomínají. „Láska je most mezi tebou a vším,“ sdílela sportovkyně slova básníka Rúmího.

   

  „Krásného Velentýna vám všem! Lásku sdílíme v různých formách každý den a nepotřebujeme na to svátek, ale je dobré si připomenout, jak je v našich životech důležitá!“ doplnila moudře blondýnka. 

 • 3.

  Rytmus (45)

  Důkaz, že romantičtí dokážou být i slavní pánové, zveřejnil rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Své manželce Jasmině (32) poskládal dohromady krásné video, kde rekapituluje jejich společné zážitky a střípky jejich lásky. Samozřejmě včetně jejich pohádové svatby.

   

  Přeji krásného Valentýna. Lásko moje, pusť i zvuk, jsi moje všechno. Na to neexistují slova, co pro mě znamenáš a jak tě miluju. Navždy Vrbovští,“ doplnil i procítěné vyznání. Ač imageí drsňák, srdce má zkrátka na pravém místě. 

   

 • 4.

  Dara Rolins (49)

  Zahanbená nezůstala ani Rytmusova ex Dara Rolins, která nyní spokojeně vrká po boku fotbalisty Pavla Nedvěda (49).Miláčkové, mějte krásného Valentýna. V náručí, v představách, v pocitu, na blízko, nebo na dálku,  ale hlavně po uši zamilovaní. Ať je moře lásky ve vás i okolo a nechť jí máte dost pro sebe i na rozdávání,“ vzkázala svým příznivcům na facebooku zpěvačka.

   

  Dodala také citát Davida Mitchella: „Elektřina, čas, zemská přitažlivost, LÁSKA. Všechny sily, ktoré dovedou člověku skutečně nakopať zadekk, jsou neviditelné.“ Vše doplnila fotka její a Nedvěda se sklenkami a zřejmě těsně před polibkem.

 • 5.

  Vendula Pizingerová (48)

  I přes věkový rozdíl se mají pořád krásně i manželé Pizingerovi... „Žár trvá, tak když je ten Valentýn,“ smála se Vendula a jako důkaz na instagram nahrála fotku, kde se s Josefem (34) vášnivě líbají. V případě ředitelky nadace Kapka naděje tak zřejmě opravdu platí, že do třetice všeho dobrého - před Josefem byla totiž vdaná již dvakrát. Jejím prvním mužem byl skladatel Karel Svoboda (†68), druhým podnikatel Patrik Auš

 • 6.

  Eva Burešová (28)

  Společné focení si nedávno užila i dvojice Eva Burešová a Přemek Forejt (34). „Krásný den zamilovaných přeji,“ vzkázala pak svým fanouškům krásná hvězda seriálů Slunečná a ZOO.

 • 7.

  Lucie Bílá (55)

  V posledních letech si partnerského života po boku svého »testosteronového anděla« Radka Filippiho užívá také Lucie Bílá. „Jsi můj úplně nejvíc nejlepší přítel…“ vzkázala mu Slavice, vědouc, že přátelství je důležitou součástí vztahu. Ani romantiku ale nepodceňují, jelikož na společné fotce je vidět i krásná květina... 

 • 8.

  Daniela Peštová (51)

  Dlouhou dobu jsou spolu také Pavol Habera a Daniela Peštová. Znají se už jako své boty, ale i tak se občas na něčem neshodnou... berou to ale s humorem. Když tedy minule dostali otázku, jak často si vyznávají lásku, bez zaváhání měl každý připravenou odpověď - jenže každý úplně opačnou. Zatímco modelka tvrdila, že nikdy, Habera se kasal, že každý den. Vtipné video nyní kráska zveřejnila na svém instagramu. 

   

 • 9.

  Olivie Žižková (46)

  Ač Valentýn nepatří mezi její oblíbené svátky, na svou lásku si v tento den vzpomněla i zpěvačka Olívie Žižková. Bohužel musí nyní jen vzpomínat, jelikož její muž Jan Žižka, který byl léta bubeníkem Karla Gotta (†80), je v nemocnici. „Kamarádi, přátelé, stav Honzíka je stále stejný a dnes večer to bude týden, co si šel schrupnout.... “ napsala na facebook Olívie a poprosila také všechny, aby se za něj modlili.

   

   

 • 10.

  Lukáš Langmajer (41)

  Stejně jako jeho postava Vilda ve Slunečné, fandí i jeho představitel Lukáš Langmajer lásce a romantice. Na sociální síti sdílel Lukáš Langmajer fotku své ženy. Nejenže jí to moc sluší, ale podle všeho je také hodně šikovná a zručná... „Hezký svátek všem, kteří mají někoho, kdo je má rád a oni jeho. Svatý Valentýne, ještě, že tě máme,“ napsal herec. 

 • 11.

  Martin Chodúr (32)

  Rovněž s manželkou pak poslal valentýnský pozdrav fanouškům zpěvák Martin Chodúr, známý ze Superstar. „Přejeme krásného Valentýna,“ vzkázal a sdílel společnou fotku s manželkou Ilonou. Oba na snímku září takovým štěstím, že by jen málokdo hádal, že mají mezi sebou věkový rozdíl šestnáct let a Martin je ten mladší z nich. Není tedy třeba žádné elixíry mládí, to láska dělá ty pravé zázraky...

 • 12.

  Andrea Kalousová (25)

  Kráska z Tváře loni v listopadu oznámila rozchod s Kazmou, ale ani to jí nezabránilo v tom, aby sdílela valentýnský příspěvek. „Love is in the air,“ napsala a naznačila tak, že „láska je ve vzduchu". Sama pak byla polepená různými srdíčky. Je to snad indicie, že už je zase ve vztahu, nebo Andrea Kalousová jen tak trochu odpoutává pozornost jinam?

 • 13.

  Agáta Hanychová (36)

  Od rozchodu s Jakubem Prachařem vystřídala Agáta hned několik chlapů, ale zatím nikdy neměla moc štěstí... Vztahy jí brzo krachly a ona začínala zase od začátku. Na Valentýna ale sama nebyla a naopak vyrazila rande s nejnovějším přítelem - chirurgem Andrejem. Na instagramu se sama smála, že ale měli s sebou křena - a to její dceru Miu. Když už představuje partnera dětem, znamená to, že je to vážné? To ukáže asi až čas.

   

  „No tak ať žije Valentýn :)) a já se bála romantických fotek, abych neublížila těm, co jsou sami,“ napsala ještě později k fotce různých dobrot, co si dvojice dopřála.

   

  Jedna z dobrot, grilované maso, se ale poměrně dost připálila, a tak se Agátina láska ujala řešit situaci a karcinogenní spáleninku oškrábat z jejich valentýnské večeře. Načež Agáta chrabré gesto ocenila tak, jak se v dnešním světě sociálních sítí sluší a patří. Přidala si Andreje na facebooku do vztahu. A to je vážné!

   

  Agáta na Valentýna stvrdila vztah s chirurgem Andrejem.
  Autor: reprofoto facebook: Agáta Hanychová

 • 14.

  Tereza Kerndlová (35)

  Na Valentýna i kdykoliv jindy si projevují lásku i Tereza Kerndlová s manželem. „NAVŽDY I POTOM,“ napsala zpěvačka ke společné fotce a dodala, že si užívají svůj nový život u moře.

 • 15.

  Tereza Maxová (50)

  „S prvníma sněženkama na Petříně přeji všem krásného Valentýna, hlavně lásku sami k sobě a navzájem,“ popřála Maxová a vyfotila se spolu se svým mužem Burakem, jehož si vzala v roce 2016. Od té doby jsou pořád jako hrdličky.

 • 16.

  Natálie Grossová (19)

  Ani pro ty nejmladší ještě není Valentýn úplně out, a tak se se zamilovaným přáníčkem v angličtině vytasila i zpěvačka Natálie Grossová (19), která randí s kolegou Danielem Matouškem. A jak jim to sluší...

 • 17.

  Karolína Kurková (37)

  Anglicky přání k Valentýnu napsala na instagramu i modelka Kurková, jejíž životním partnerem je Američan Archie Drury. Ke dvěma starším synům jim nedávno přibyla i dcerka Luna, z níž se radují. Zdalipak si kromě přáníčka na internetu nadělili i něco jiného, už blondýnka neprozradila.

 • 18.

  Lucie Borhyová (43)

  „Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. A i proto je potřeba ji projevovat a prožívat různými detaily a způsoby kdykoliv, nejen na Valentýna…“ nechala se slyšet zprávařka Lucie Borhyová, která si jinak své soukromí střeží. Tentokrát ke vzkazu připojila fotku s partnerem, ovšem vyfoceno je to tak šikovně, že je z něj vidět opravdu jen velmi málo... Ale i to stačí, abychom pochopili, že jí dává pusu a ona díky tomu září jako sluníčko. Co víc si přát.

 • 19.

  Lela Ceterová (32)

  Valentýn je také ideální příležitostí, jak zase navázat tam, kde se před časem něco pokazilo… To vzali Karlos VémolaLelou zřejmě doslova. Své prohřešky z minula si již odpustili a vyrazili na společnou romantickou vyjížďku autem. Na Lelu čekalo překvapení v podobě šampusu, k tomu Karlos pustil Elvise, a dokonce pobrukoval do rytmu. Blondýnka se jen šťastně chichotala. Popřáli si krásného Valentýna a cestou se dokonce drželi za ruce. Namířeno měli na místo jejich 1. rande – do restaurace v Žižkovské věži.

 • 20.

  Lucie Výborná (52)

  Nejlépe ale »valentýnské šílenství« shrnula moderátorka Lucie Výborná, a to vtipem. „Víte, že se blíží Valentýn. Když nejsi v ten den zamilovaný, nezoufej. Na Dušičky také není povinné být mrtvý,“ sdílela vtipný postřeh a souhlasila s ním. Zřejmě tak uklidnila i ty, kdo jsou zrovna single a žádnou romantickou fotkou se tak zrovna pochlubit nemůžou.

   

   

 • 21.

  Monika Marešová (40)

   

  Manželka moderátora Leoše Mareše (45) co nevidět přivede na svět prvního společného potomka. A že láska ve slavném manželství stále vzkvétá, dokazuje i pugét růží, kterým se nastávající maminka pochlubila. 

   

   

 • 22.

  Alena Šeredová (43)

   

  Podobnou romantiku jako Monika Marešová si na svátek zamilovaných užila i modelka žijící v italském Turíně Alena Šeredová. Ta se zvěčnila s květinami, o kterých si lze myslet, že jí je z lásky nadělil její partner, dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi (47).

   

  Valentýn Aleny Šeredové.
  Autor: instagram: Alena Šeredová

   

 • 23.

  Veronika Kašáková (32)

   

  Dalším zamilovaným párečkem je bezpochyby modelka Veronika Kašáková s partnerem Milanem. Jejich největší valentýnkou je syn Matyáš (1), který se narodil s vrozenou nevyléčitelnou nemocí zvanou fenylketonurie.

   

   

 • 24.

  Denisa Grossová (23)

  Starší z dcer expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa si před časem dala na sociální síť fotku s novým přítelem. Kdo to ale je, zatím stále tají. Není ani jasné, zda vztah stále trvá. Svátek zamilovaných ovšem půvabná blondýnka slaví. „Krásného Valentýna. Pro všechny zamilované, mějte se rádi, odpouštějte si a objímejte se…🦋 Život je příliš krátký na to řešit blbosti…“ vzkázala svým sledujícím.

   

   

 • 25.

  Lea Siekel (Skálová) (29)

   

  Finalistka předloňské řady kuchařské show MasterChef Česko se loni vdala za chlapce ze své rodné vísky. K zásnubám došlo v jejich oblíbeném Egyptě, a tak na Valentýna opět vyrazili právě tam. 

   

  Kuchařka Lea Siekel (Skálová) vyrazila s manželem do Egypta, kde oslavili i Valentýna.
  Autor: instagram: Lea Siekel

   

 • 26.

  Michaela Štoudková (36)

   

  Modelka Michaela Štoudková se stejně jako Monika Marešová už brzy stane maminkou. Na Valentýna tak zveřejnila fotku s bříškem, ve kterém se ukrývá její největší životní láska.

   

  Fotogalerie
  124 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy