Kvůli covidu-19 strávil Etzler téměř měsíc v nemocnici na kyslíkových přístrojích. „Nejsem sice zdravý, plíce budou bojovat ještě dlouho, ale bez kyslíku to snad už zvládnu,“ napsal herec na sociálních sítích krátce po svém propuštění ze špitálu. Přestože se mu už dýchá mnohem lépe, na hereckou práci se zřejmě ještě necítí a raději regeneruje na horách.

2 roky odkladů

Neobjeví se ani v několikrát odkládané premiéře detektivní hry, jejímž autorem je filmový scenárista Marek Epstein (46). Vršovické divadlo ji hodlalo uvést již před dvěma lety, avšak covid zamíchal kartami. Od té doby se měnilo obsazení i datum premiéry, která se konečně ustálila na zítřku. V roli detektiva Schwarze se nakonec představí Dejdar.

Nemocný rekvizitář

Epidemická situace se v Divadle Mana zatím na rozdíl od jiných scén, které jsou nucené měnit program jak na běžícím pásu, vyvíjí nadějně. „V současné době má u nás covid pouze rekvizitář,“ potvrdila deníku Aha! dramaturgyně Věra Mašková.

I záskoky se opakují

Není to poprvé, kdy Dejdar převzal roli za Etzlera. Zaskakoval za něho už ve hře Play Strindberg, kterou od roku 2003 uvádělo Divadlo Ungelt.

Video: Šebrle se po 21 letech rozvádí! A Etzler nemůže sám dýchat 

Video
délka: 02:27.68
Video se připravuje ...

Šebrle se po 21 letech rozvádí! A Etzler nemůže sám dýchat Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií