Není to tak dávno, co jméno Vasila Fridricha zase až tak známé nebylo. Herec a dabér se sice pravidelně objevoval před kamerou i na prknech, co znamenají svět, ještě nikdy se ale jeho jméno neskloňovalo tolik, jako nyní. 

Teď herec září jako člen detektivní party v Devadesátkách, v seriálu Guru utěšuje dceru na přístrojích a v Ulici mu dělá starosti manželka, která bojuje se závislostí na alkoholu. Jen Devadesátky si přitom minulou neděli opět podle Mediaguru pustilo přes dva miliony diváků starších 15 let, a tentokrát jich bylo dokonce zatím úplně nejvíce.

Velké popularitě se těší i třídílná minisérie Guru režiséra Bisera Arichteva, která vznikla na základě skutečného příběhu. Tady Fridrich ztvárnil otce znásilněné Kamily (Alžběta Malá), která skončila v nemocnici na přístrojích. 

Mimo to se herec už roky objevuje i v oblíbené Ulici. Tam hraje manipulativního egomaniaka Luďka, který se dal znovu dohromady s exmanželkou Blankou (Linda Rybová). Ta bojovala se závislostí na alkoholu, kvůli které ztratila svoji lásku, domovníka Evžena Šmída, kterého shodou okolností ztvárňuje hlavní hvězda Devadesátek Martin Finger (51).

Ve skutečném životě ale naštěstí Fridrich takové problémy nemá. S manželkou Barbarou Lukešovou (52) v minulosti zvládli její onkologické onemocnění a v současnosti jsou se syny Šimonem a Janem všichni v pohodě a v pořádku. 

VIDEO: Šéf programu ČT Milan Fridrich: Sázka na Devadesátky! A co dalšího televize chystá?

Video
Video se připravuje ...

Šéf programu ČT Milan Fridrich: Sázka na Devadesátky! A co dalšího televize chystá? Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
109 fotografií