Před dvěma týdny došlo na rozchod, padala nařčení z nevěry i slova o domácím násilí. To vše se během několika hodin odehrálo v domě Karlose Vémoly (36). Po hádce Lela s dětmi zmizela ke kamarádce, ale už druhý den se do Vémolandu vrátila. 

Lela měla potřebu ode mě odejít s někým jiným. Neříkám, že spolu něco měli, ale párkrát se sešli a plánovala, že se někam odstěhuje,“ řekl deníku Sport známý bijec, jenž uznal, že chyba je i na jeho straně.

Jeho slova včera potvrdila Lela, která Blesku poskytla exkluzivní vyjádření k celé kauze. 

Rozhodla jsem se, že s dětmi odejdu kvůli nám, ne kvůli někomu jinému. Samozřejmě, i přes větší klid a pohodu pro mě, Karlose a děti. Ne, nemám a ani jsem neměla žádného milence, a to ani českého, ani slovenského, jak jsem se o sobě dočetla. V době, kdy jsem se rozhodla, že odejdu, mi nabídl pomoc právě tolik zmiňovaný kamarád a sponzor mého muže,“ svěřila se slovenská sexbomba. 

VIDEO: Vémola ke své aféře s Lelou: Policie mě kontaktovala. Udělal jsem chybu, je mi to líto

Video
délka: 07:41.48
Video se připravuje ...

Vémola ke své aféře s Lelou: Policie mě kontaktovala. Udělal jsem chybu, je mi to líto. Videohub

Přiznávám se, výborně mě zmanipuloval, lhal mi, jeho ženě, Karlosovi a sebral mi telefon, protože se bál, že pravda vyjde najevo. Tohle byl důvod, proč jsem dlouho mlčela. Neměla jsem přístup k ničemu. Všechno jsme si doma s Karlosem vysvětlili a budeme dále fungovat jako rodina. Za toto bych se chtěla Karlosovi omluvit. Promiň, miluji tě.

Od té doby se ve Vémolandu rozhostil klid. Oba dva tráví většinu času s dětmi, Karlos si dcerku bere i na svoje pochůzky, Lela obdivuje syna Rockyho. „Takhle brzy. Ještě nemá ani dva měsíce. Má sílu po tátovi,“ okomentovala video, na kterém chlapeček leží na bříšku a snaží se zvednout hlavičku, Ceterová

Karlos se po vleklém zranění opět vrátil do tělocvičny a trénuje, což mu hodně přidává na dobré náladě. Ve volnu krmí svůj zvěřinec, pochlubil se i videem se lvem, který si pochutnává na masu. Společnou fotkou se zatím ale Lela s Karlosem nepochlubili.

Fotogalerie
60 fotografií