Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková, známá pod jménem Týnuš Třešničková, sice trávila několik dní v horké Dubaji, kde si užívala luxusní dovolené společně se svým novým objevem, italským podnikatelem Davidem Nebbiou, který střídavě žije v Praze, ve Veroně a Miláně, nyní však navlékla oteplovačky a vyrazila na hory. „Jak já se těšila,“ hlásila z Pece pod Sněžkou, kde krajina pod vrstvou sněhové přikrývky vypadá skutečně pohádkově.

Jenže tato idylka měla jeden poměrně zásadní háček – Týnuš neměla k dispozici svoje lyže. „Moc dík mýmu ex, který není schopný mi vrátit moje lyžařské vybavení,“ rýpla si na instagramu do svého bývalého partnera. Zda byla řeč o kontroverzním podnikateli Ladislavovi Biseniusovi (43), jenž byl před lety členem gangu, co pašoval drogy přes hranice (za což si pak po právu odseděl deset let „v chládku“, jak se říká), to neupřesnila... vše tomu ale nasvědčuje. Přesto si však poradila po svém: „Aspoň že fungují půjčovny.“

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh?

Video
délka: 00:55.44
Video se připravuje ...

Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh? Falcon

Jednou ze svých fanynek byla nařčená, že by si coby osoba, která se prezentuje častými zahraničními pobyty, drahými klenoty a přepychovým stylem života, měla vše koupit nové – jelikož to prý jinak působí, jako kdyby nebyla „vyrozuměna s rozchodem a potřebuje to profilovat na sociální síti, aby si jí ex všimnul“. Na to však měla kráska, která si vydělá skrze svůj instagram majlant, odpověděla, že nové vybavení má v plánu si pořídit, ale v Peci se jí ho sehnat nepodařilo.

„Nejsem ale vyrozuměna s chlapem, který mi není schopný vrátit mé věci, když jsem se s ním několikrát snažila slušně domluvit, a mrzí mě, že si před všemi hraje na to, co není, a pak jsem já ta špatná. Realita je očividně jinde, tak jen ať víte. Já si u toho spíš snažím dělat srandu, pro mě už ten člověk dávno skončil,“ zdůraznila Týnuš, kterou Bisenius krátce po rozchodu označil za zlatokopku a za člověka, co „má rád jenom sám sebe a strašně všechno přepočítává na peníze“. Nařkl ji i z nevěry. Influencerka však všechny tyto spekulace důrazně popřela.

Fotogalerie
103 fotografií