Zhubnout chtěl už v roce 2019 po své účasti ve StarDance. „Mám problémy se šlachami a páteří. Trpím také refluxem žaludku a doktor řekl, že pro začátek mám zhubnout třicet kilo. A když jsem po StarDance skončil na kapačkách, doporučoval mi lékař to samé. Tehdy se mi to nepovedlo, ale teď už jsem, doufejme, na váze, kdy by se mnou byli doktoři spokojení,“ svěřil se zpěvák.

Vinná dieta

Zlom v jeho životním stylu přišel s covidem, kdy se s rodinou přesunul na své sídlo na španělském ostrově Tenerife. A také potom, co mu manželka do mobilu nainstalovala kalorické tabulky. „Řekl jsem si, že počítat kalorie bych mohl zvládnout, navíc rád chodím po okolí. Takže jsem se snažil hlídat příjem a výdej a nachodit nějakých osm, dvanáct kilometrů denně,“ vypočítává zpěvák.

Dalších 10 kilo

Prý na to šel ale špatně. „No a za ty dva měsíce jsem nezhubl vůbec nic. A zjistil jsem, že nahrazovat si sacharidy bílým vínem nefunguje. Přestože podle tabulky to dobré bylo, tak tělo asi poznalo, že pro něj to dobré není. Takže když jsem po všech těchto hubnoucích pokusech nabral přes Vánoce další čtyři kila, rozhodl jsem se skončit s pitím,“ přiznává. A dodává, že jeden čas vypil dvě lahve vína za večer. Ale dietní plány nevzdává ani do budoucna. „Chtěl bych dát dolů alespoň ještě deset kilo. Dostat se na osmdesát, abych vážil jako v sedmadvaceti. Dneska mám přes devadesát, což je moje svatební váha,“ uzavírá zpěvák.

Velký rozhovor s Xindlem X už ZÍTRA v Blesk tv MAGAZÍNU!

A dále čtěte:

  • Producent filmových trháků Adam Dvořák: Jak vidí herce ten, který je živí?
  • Jak bydlí Anna Julie Slováčková
  •  Ivana Gottová vzpomíná na natáčení dokumentu Karel, který v sobotu uvede ČT1

VIDEO: Xindl X: Hudba má lidi spojovat, ne je rozdělovat a selektovat.

Video
Video se připravuje ...

Xindl X: Hudba má lidi spojovat, ne je rozdělovat a selektovat. Frekvence 1

Fotogalerie
34 fotografií