Interpretka hitů Ami, Cizí světy či Ty je bez přehánění superženou. Zvládá totiž péči o domácnost i o kuchyni, starost o dcerku Amálku (1) – a to vše i přes zdravotní obtíže, které ji v poslední době sužují. Na instagramu byla tato sympatická pěnice, která na předávání cen Český slavík 2021 všechny zaujala svým župánkovitým modelem, vždy velice aktivní. To se ovšem v posledních pár týdnech dosti změnilo. Mnozí její příznivci se jistě domnívali, že jsou „na vině“ Vánoce, shon kolem příprav a pečení a tak vůbec. Jenže bohužel, realita byla trochu jiná.

„Všecko zvládám… Zvládám se i zmrzačit,“ svěřila se totiž v instastories Markéta Konvičková, která prostřednictvím krátkých videí na instagramu ukázala, co jí „zdobí“ levou nohu - obvazy. Plavovláska, která na sebe poprvé upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar (kde se probojovala až do nejlepší desítky), prozradila Blesku, že má zafačovanou nožku již třetím týdnem.

„Upadla jsem na Amálčinu dřevěnou hračku a mám prasklou kůži až do masa,“ popsala Blesku. Zdánlivě banální zranění ne a ne se zahojit... „Nohy mám jak omalovánky, jak zakopávám o hračky, nebo Amálka řádí a omylem papučkama kopne...“ posteskla si Markéta.

VIDEO: Markéta Konvičková: Proč přišla na Slavíka v „županu“?

Video
Video se připravuje ...

Markéta Konvičková: Proč přišla na Slavíka v "županu"? Markéta Reinischová, David Turek

Vánoční svátky i Silvestr tedy musela zvládnout i s tímto velice bolestivým pohybovým omezením. Velkou oporou jí jistě byl její snoubenec René Kuboš, který jinak coby pilot tráví mnoho času mimo domov. Dokonce se musel za prací odstěhovat do Bratislavy, kde létá se soukromou společností.

Na rozkošné rodinné fotce ze Štědrého dne sice nebylo vidět, že by Monika měla něco s nožkou, je však pravdou, že měla tmavé punčocháče. Ty mohly leccos skrýt… Držme jí proto palce, aby zase mohla brzy tančit po pódiích, jak tomu bylo alespoň před jejím zraněním.

Fotogalerie
79 fotografií