„Začínáme 9. měsíc a rok 2022. Ideální kombinace. Tak doufám, že u těhotenství hláška ‚jak na Nový rok, tak po celý rok‘ neplatí. To by bylo dost divný,“ vtipkovala na instagramu finalistka pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar roku 2005. Od té doby ušla Michaela Nosková pořádný kus cesty životem – například se provdala (manželství s Janem Horsákem jí vydrželo ale jenom pouhé tři roky), porodila dcerku Elišku (11) a zahrála si v celé řadě známých muzikálů, třeba v Evitě, v Mamma Mia!, ve Sněhové královně nebo v operetě Veselá vdově, za což byla nominována na Thalii. Nyní ji čeká docela nová „role“: role dvojnásobné maminky.

„Za 4 týdny je konec spánku,“ posteskla si na instagramu zpěvačka, co své druhé dítko čeká se svým současným partnerem, urostlým Jindřichem Čandou. Přestože ji tedy za měsíc čeká porod, rozhodně by to při pohledu na její křivky nikdo netipoval. Posledních pár let si totiž udržovala perfektní figuru pravidelným cvičením, a to je možná důvod, proč si štíhlost udržuje i ve vysokém stupni těhotenství.

„Vypadáš jako já ve druhém měsíci. A jako mamince ti to sluší,“ vzkázala jí podnikatelka Šárka Grossová (52), bývalá manželka zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) a matka dvou dnes již dospělých dcer Natálie (19), rovněž známé z prken, která znamenají svět (s Noskovou si zahrála v Plesu upírů), a Denisy (23).

VIDEO: Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím!

Video
Video se připravuje ...

Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím! archiv Blesku

Nosková se sice dušuje, že za to může její „dobrá domácí péče“, na tom, že prozatím přibrala 11 kilogramů, prý ale není nic nestandardního. Jak ona, tak i miminko jsou zcela v pořádku, a dítko má prý dokonce váhu o něco vyšší, než jak je u miminek běžné. 

V prvních měsících Nosková naopak kvůli častým nevolnostem dobrých sedm kilogramů shodila. Jakého pohlaví bude dítko, co nosí pod srdcem, prý nastávající rodiče ví. Ani zpěvačka, ani pohledný podnikatel, s nímž Nosková randí od jara 2019 (a se kterým se v srpnu 2021 zasnoubila) to však nechtějí veřejně říkat. Bude to jejich tajemstvím až do porodu…

 

Fotogalerie
74 fotografií