Bývalý kytarista finské metalové kapely Stratovarius zmizel za oceán už v srpnu. V Mexiku a také v Kalifornii měl domluvenou řadu vystoupení a také kurzů hry na kytaru. V průběhu podzimu ale kvůli další vlně pandemie opět došlo k rušení či omezování akcí, takže Timo o některé kšefty přišel. Ve chvíli, kdy mu pořadatelé zrušili i hraní mezi svátky, se rozhodl pro návrat domů.

„Jsem moc ráda, že mám Timíka doma! Udělal mi obrovskou radost a myslím, že je šance to zase dát mezi námi dohromady,“ řekla deníku Aha! Dominika.

V Helsinkách se cítila osamocená a stále se prodlužující pobyt manžela za oceánem mezi nimi vyvolal další krizi. O tom, že jí posílal do Finska ze svých kšeftů almužnu a ona nájem a živobytí táhla sama ze sociálních dávek, ani nemluvě.

Od chvíle, co se Timo vrátil, vymetá s manželkou jednu hospodu za druhou, kde si dopřávají obědy i večeře. Alkohol ale pije jen Timo. „Já stále podstupuji odvykací terapie, takže jedu na vodě,“ tvrdí Dominika. Tak snad jí to vydrží...

Dominika plánovala před Vánocemi navštívit v Praze svou maminku Antonii Zacpalovou (86). „Bohužel nepřiletím, mám za sebou teprve první očkování a musela bych tedy do karantény. Dorazím v lednu, až budu po druhém očkování,“ plánuje si Dominika.

VIDEO: Dominika Gottová: V Česku byla navštívit tátu Karla Gotta na hřbitově

Video
délka: 00:26.80
Video se připravuje ...

Gottová na hřbitově Luboš Procházka

Fotogalerie
115 fotografií