Česká modelka a v posledních letech především influencerka Jitka Nováčková patří k celebritám, které jsou na sociální síti velice aktivní. A tak nejspíš není divu, že sdílela se svými fanoušky, jichž má jenom na Instagramu úctyhodných 254 tisíc, i okamžiky, které jsou důležité pro každé rodiče…  „Odevzdali jsme úplně poprvé dítě na den i na noc k babičce!“ hlásila nadšená vítězka soutěže krásy Česká Miss pro rok 2011, a instastories, kde si bezstarostně zpívá v autě, doplnila rozverným hashtagem „utržení ze řetězu“.

Dcerka Leah, která přišla na svět trochu dříve, než jí předvídali lékaři, hned počátkem ledna 2021, si pobyt u babičky evidentně užívala – a dost možná i více nežli rodiče, jimž prarodiče dokumentovali, co právě dívenka provádí. „Fotka, kde loví zásuvku, mě trochu rozhodila, ale všechno dobrý…“ přiznala pak Nováčková, jejímž životním partnerem je finský fotbalista Tim Sparv (34). Delší dobu s ním Jitka žila v Řecku, kde byl v angažmá, nyní je on ve Finsku a ona v Česku a vzájemně se navštěvují. A právě společné chvilky, tím spíše bez dítěte „na krku“, si tato dvojice užívá plnými doušky.

VIDEO: Nejznámější výherkyně České Miss

Video
délka: 01:56.32
Video se připravuje ...

Nejznámější výherkyně České Miss Videohub

Mladí rodiče si například dopřáli romantickou procházku po zamrzlém ledovém jezeře. A večer? „První noc bez dítěte. Normální páry – divoký sex celou noc. My?“ vtipkovala Jitka a sdílela video z automyčky, kterou blondýnka, která samu sebe popisuje jako „modelku velikosti M, co nerada vyhazuje jídlo a věří, že bez práce nejsou kabelky“, společně s Timem o půl jedenácté v noci navštívila. Po narození dítěte se jim zřejmě změnily priority a místo toho, aby využili večera „bez závazků“ k rozšíření rodiny, naopak relaxovali.

Fotogalerie
99 fotografií