Herci totiž přestal sloužit životně důležitý přístroj, který mu do těla voperovali už v roce 2008 kvůli srdeční arytmii. „V úterý dostal kardiostimulátor nové generace,“ prozrazuje jeho manažer a fotograf Miloš Schmiedberger (74).

„Je vidět, že to Jirkovi prospělo, protože už začíná vtipkovat a být takový, jak ho známe,“ dodal.

Sám Krampol si uvědomuje, jak nebezpečný jeho poslední zdravotní kolaps byl. Na životě ho ohrožoval nejen zápal plic, ale taky problémy se srdcem. „Utekl jsem hrobníkovi z lopaty,“ přiznává pokorně a přidává mnoho díků na adresu nejen lékařů, ale i zdravotnického personálu v pražské Nemocnici Na Františku.

Slavný pacient už tráví na lůžku dva týdny a vánoční svátky se kvapem blíží. „Věřím, že pokud to jen trochu půjde, pustí Jirku za týden domů,“ říká manažer.

Krampolův manažer také slibuje, že si Jirku tentokrát náležitě ohlídá. Žádné takové, aby se oklepal a zase začal vyrážet na večírky a křty. Bude si muset víc vážit svého života. „On má tendence myslet si, že je mu patnáct. Musí si uvědomit, jak na tom je a podle toho se chovat. Půl roku na to bude mít čas,“ ujistil Aha! Schmiedberger.

Podobně mluvil i sám Krampol, který už byl propuštěn z nemocnice do domácího léčení. „Chyběla mi brzda. Už nemůžu jezdit na Moravu, už nemůžu dělat čtyři pořady za den. Prostě jsem už starej, co si budem,“ vysvětloval v primáckém Showtime a sliboval:„Dědečku, já už budu hodnej.“ Před operacemi měl dojem, že je to s ním opravdu zlé a smrti se hodně bál. Nezapomněl tak poděkovat lékařům.

VIDEO: Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem!

Video
Video se připravuje ...

Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem! FTV Prima

Fotogalerie
35 fotografií