Dostaveníčko „provoněné“ pekelným čmoudem se odehrávalo jednoho říjnového dne nikoliv v redakčním sklepení, nýbrž v ateliéru v nejvyšším patře. Neprozradíme všechny čerty, ale na moderátora a přítele zpěvačky Lucie Vondráčkové (41) Petra Vojnara (45) se těšit můžete.

Někdejší Muž roku nejprve vzkázal, že se po těžké nemoci slinivky nechce moc ukazovat, ale nakonec neodolal. „Měl jsem zdravotní problémy, a tak se moc necítím, už to není jako dřív, přesto se tohle focení nedalo odmítnout. S fotografem Honzou Tůmou se fotí skvěle. A navíc miluju Mikuláše a vše spojené s Vánocemi,“ vysvětlil Vojnar. 

Tím dalším byl moderátor a bývalý olympijský vítěz Roman Šebrle (46). Je ve skvělé formě, focení mu zabralo jenom hodinku. Ale tu si pekelně užil. „Jako čert jsem se cítil skvěle, tohle focení pro Blesk bylo opravdu vtipné,“ netajil se nadšením.

Podobné pocity zažíval i jeho kolega, moderátor Petr Vágner (44), který se v ateliéru dokonce potkal i s Evou Decastelo (43). O žádnou pekelnici nešlo, herečka v jiné části fotila projekt vánočních andělů.

Jenže jakmile Vágnera zmerčila, hodila nebeská předsevzetí za křídla a běžela se k němu kvůli společné fotografii přitisknout.

Kteří další slavní čerti dorazili? Poznáte pekelníka na titulní stránce? To vše v Blesk tv MAGAZÍNU

A dále čtěte:

* Rozhovor s kráskou z Tváře a seriálu Hvězdy nad hlavou Kateřinou Marií Fialovou

* Abeceda Ivany Jirešové – co na sebe servírka z Ordinace práskla?

* Jaké bydlení si zařídila miss Iva Uchytilová, která odjela s přítelem do Německa?

VDEO: Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně

Video
Video se připravuje ...

Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně. Markéta Reinischová

Fotogalerie
37 fotografií