„V životě jsou momenty, které si člověk živě vybaví i po tolika letech… A vzpomíná na ně rád,“ napsala Lucie Křížková ke snímku  a pomocí hashtagů vysvětlila, že fotka byla pořízena v den jejich zásnub, které proběhly 1.11. 2007. Tehdy ještě zřejmě neměli tušení, jaké zkoušce bude jejich vztah vystaven.

David Křížek si totiž v současné době odpykává trest ve výši 3 a půl roku ve vězení za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva. „Pokud bych měl popsat své pocity před nástupem trestu, tak radši bych jel na cestu kolem světa a odrazil se od břehu. Tohle pro mě bude neznámé prostředí, kde se neumím pohybovat, a určitě to bude těžké, ale spíš mám obavu z toho, co se bude dít tady, jak to zvládne rodina, a je to těžký,“ uvedl v pořadu Showtime manžel oblíbené moderátorky pořadu Sama doma s tím, že se to bude snažit nějak zvládnout.

Těžkou situaci zatím jako rodina zvládají, často si píší dopisy a David je doplňuje obrázky, jejich malováním si zřejmě ve vězení krátí dlouhou chvíli a jejich děti z nich mají radost. Ovšem je jasné, že nejraději by všichni měli milovaného tatínka doma.

Video: Depp oznámil návrat do Česka! A Křížkův vzkaz z vězení pro syna školáka

Video
délka: 02:20.16
Video se připravuje ...

Depp oznámil návrat do Česka! A Křížkův vzkaz z vězení pro syna školáka Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
47 fotografií