Posledních pár dní plavovlasá herečka své příznivce na sociálních sítích pravidelně dráždí. Její tradiční fotky tatérských výtvorů nyní vystřídaly opravdu rajcovní snímky.

Na jednom z nich si Kateřina, kterou proslavila především role v seriálu Život na zámku, vestoje pochvaluje dobrou kávu. Ovšem otázka je, zda si vůbec někdo všiml, že v ruce drží hrníček. Daleko víc totiž všechny zaujalo, že na sobě vlastně nic neměla – pouze se jemně zakrývala ručníkem. 

„I love good coffee,“ připsala k fotce, ale všechny komentáře se točily spíše kolem její postavy. Hrachovcová se tak dočkala řady pochval, například od těhotné herečky Eriky Stárkové (37) alias Dáši z Mostu!, dvojnásobné maminky Zuzany Belohorcové (45) či herečky a zpěvačky Kateřiny Pechové (26).

Pozadu nezůstala ani herecká kolegyně Alice Bendová, která napsala: „No tak ty jsi kost!“ A Kaira na to odpověděla srdíčkem, a tak je jasné, že ji to potěšilo. Na jiné fotce se pak blondýnka vyvalovala ve vaně a kochala se výhledem na Prahu. Fotky totiž vznikly v hotelu v žižkovské televizní věži. Všichni měli ale stejně oči jen pro její křivky. Krásy naší metropole tentokrát tolik nezaujaly...

VIDEO: Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný!

Video
délka: 01:10.12
Video se připravuje ...

Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
69 fotografií