Herci, kterému jeho srdce nepracuje, jak by mělo, se tím hodně uleví. Hvězda seriálu Rodinná pouta skončila kvůli vážným zdravotním problémům jen čtyři dny po předávání Cen Thálie na kardiologii v motolské nemocnici. Lékaři herci po vyšetření řekli, že musí na výměnu chlopně. Pustili ho domů s tím, že se za takových deset až čtrnáct dní podrobí operaci. Vyšlo to skoro přesně.

„Využil dny doma k dopsání knížky vzpomínek. Taky ho navštívili přátelé a samozřejmě rodina,“ řekl Blesku Kačerův známý. „Byl velice vyrovnaný, nedal na sobě znát nějaké obavy z náročné operace,“ dodal. Herci v jeho potížích hodně pomáhá víra v Boha. Už dříve přiznal, že stále čte v Bibli. „Je tam napsáno vše. Je tam kalendář, desatero, obdiv k dramaturgii Pána Boha,“ vyznal se Kačer.

Na svých vzpomínkách, které nazval Zadními vrátky, pracuje Kačer už rok. A prý se rozhodl ještě připsat kapitolu o posledních chvílích s milovanou manželkou Ninou Divíškovou (†84). Herečka známá jako babi z Vyprávěj ho opustila letos v červnu po několikaletém, stále těžším boji s Alzheimerovou chorobou.

VIDEO: Kačera čeká závažná operace srdce! A vdova Olga nesplnila Menzelovi přání

Video
délka: 02:15.32

Kačera čeká závažná operace srdce! A vdova Olga nesplnila Menzelovi přání Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
46 fotografií