„Už to je přes týden, co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním (pár minut, než jsem se to dozvěděl z médií). Vůbec jsem tomu nerozuměl, až po nějaký chvíli jsem pochopil, že je to opravdu realita,“ začal Pavel, který byl spolu s kolegou Markem Danielem (50) tváří reklamních kampaní Bohemia Energy, jež před týdnem veřejně oznámila krach a konec podnikání.

Celé Česko tuto kauzu řešilo, nejvíce samozřejmě zákazníci tohoto poskytovatele. Rázem museli řešit, co bude dál… Řadu z nich to naštvalo a svůj vztek si často vylívali právě i na Liškovi coby propagátorovi firmy.

„Začala mediální smršť, od napadání BE a přirovnávání je ke šmejdům až po faktická odborná stanoviska, co že se to vlastně stalo. A protože jsem měl pocit, že se mě to týká víc, než kdybych byl jen ten zákazník, měl jsem potřebu na to hned nějak zareagovat, vyjádřit se k tomu. Jenže já byl úplně dezorientovanej. Snažil jsem se co nejrychleji zjistit, co se vlastně stalo a kde je ta pravda. Nechtěl jsem nikoho unáhleně obviňovat, nikomu křivdit, nikoho se zastávat, včetně sebe,“ popisoval v opravdu dlouhém vyjádření, které v celém znění najdete níže…

Ačkoliv o situaci s předstihem nevěděl, rozhodl se k tomu nyní postavit čelem a říct, že ho to mrzí, ale že nemůže nic dělat… „Dneska už víme, že se to celý hodně moc nepovedlo. Ovlivní to spousty lidem život. Sám patřím k tomu milionu zákazníků BE, kteří jim důvěřovali a využívali jejich služeb. Já ale ještě s tím cejchem navíc, že jsem účinkoval v oněch spotech. Přestože stojím mimo BE, vím, že spoustě lidem jednoduše zůstávám s nimi spojený a souvisím s jejich prů*erem. A tak to zklamání, zlobu, naštvanost - nemilost - cítí i vůči nám s Markem. S tím už nic nenaděláme. Je mi to moc líto a všem, kdo cítí takové příkoří, se tímto omlouvám,“ uvedl mimo jiné. 

„Všem, kdo to dočetli až sem, gratuluju a přeju jim, ať se jim do měsíce a půl přihodí něco nenadále překrásného,“ dodal na sociální síti Liška, ale moc nepochodil. V komentářích mu pak řada lidí vyčetla, že mohl vyjádření dát mnohem kratší. Našli se ale i tací, kteří jeho slova ocenili a naznačili, že omlouvat by se měli jiní.

VIDEO: Pavel Liška se nestydí: Ukázal se nahý! Máme záběry!

Video
délka: 02:12.88

Pavel Liška se nestydí: Ukázal se nahý! Máme záběry! Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
41 fotografií