Jak se říká, každý chvilku tahá pilku. Tehdy to byla Lucie Vondráčková, jež společně s kolegy představila novinky v divadle.

„Prostě jsem tady nemohla chybět. Jako malá holka jsem si u babičky pouštěla elpíčko s příhodami Spejbla a Hurvínka. A jelikož bylo neustále v permanenci, dostávalo zabrat a o nějaký škrábanec nebyla nouze. Dnes, tedy zhruba po pětatřiceti letech, jsem kmotrou novinky a moc se těším, že tuhle skvělou dvojku představím konečně doma svým dětem,“ řekla Blesku zpěvačka, která má s hokejistou dva syny - Matyáše a Adama. Po rozvodu je mají ve střídavé péči.

VIDEO: Lucie Vondráčková o společné dovolené s Vojnarem: To je spíš za trest!

Video
délka: 03:53.84
Video se připravuje ...

Lucie Vondráčková o společné dovolené s Vojnarem: To je spíš za trest! Klarisa Císařová, Lukáš Červený

Pokud už synům oblíbené loutkové hrdiny představila, bude to mít nová paní Plekancová jednodušší. S Tomášem totiž nedaleko divadla vlastní mezonetový byt, a tak když budou v Praze a budou zrovna mít kluky, mohou na představení vyrazit. Jistě si to užije i jejich maličká dcerka Leontýnka.

„Je mi ctí, že se mohu stát jednou z kmoter nového CD a patronkou nové sezony! Spejbl a Hurvínek provázeli mé mládí a jsou mi blízcí. Těším se, že se s Leontýnkou vypravíme brzy na nové představení,“ říká Šafářová.

Letos to totiž byla tenistka, která s herečkami Michaelou Kuklovou nebo Martinou Preissovou zahájila sezonu 2021/2022.

 

Fotogalerie
28 fotografií