Sice záběry během natáčení trvaly jen pár minut, ale i tak Jirka předvedl, že práce s bruskou pro něho není žádný problém. O to horší je ale pro herce proměna v ženu, jež se »probudí« podle scénáře v jeho těle. Jiří to bere jako hodně velkou výzvu!

Rovně a doleva

„Mnohem větší problém než přemýšlet jako žena mi dělá pohyb. Od manželky Adély jsem okoukal jednu věc, je to postoj, který má naučený z baletu. Jednu nohu má rovně a druhou úplně doleva. Mě to strašně bolí a ona tvrdí, že je to hodně pohodlné. To jsem ve filmu použil mockrát,“ prozradil Jiří s tím, že kromě partnerky Adély Gondíkové (48) má i poradkyni, jež mu radí, jak se pohybovat jako žena.

Zedničina není problém

Parťáka na stavbě hraje Langošovi Leoš Noha (53), který v prostředí staveniště už několikrát hrál a jen tak něco Ádu z Okresního přeboru nepřekvapí. „Od hlavního hrdiny si například nechávám radit v otázce citů ke své přítelkyni. Se zedničinou nemám problém, nepohrdnu žádnou prací. Kdyby nebylo do čeho píchnout, tak klidně i zedničím. Myslím, že bych se to naučil,“ přiznává herec, jenž se dlouhodobě potýká se zdravotními problémy kvůli vrozené srdeční vadě a dle jeho slov mu srdce funguje na dvacet procent. Během natáčení tak alespoň na chvíli zapomíná na trápení se srdíčkem.

VIDEO: Po čem muži touží 1

Video
délka: 02:06.56

Po čem muži touží, na to odpovídá film Rudolfa Havlíka od září 2018. • TRAILER CinemArt

Fotogalerie
40 fotografií