Tenhle muzikál neměl nic jednoduché. Když jej skladatel a duchovní otec projektu Hrubý začal připravovat, nejprve o něj svedl lítý soudní boj s další produkcí, která si jeho nápad nárokovala. Další producentka pak neplnila závazky a divadlo Hybernie museli tvůrci opustit, hlavní hvězda Daniel Hůlka se navíc rozkmotřil s původním režisérem muzikálu Jiřím Adamcem. Následovala pandemie koronaviru, která novou realizaci v Divadle Na Maninách s režisérem Václavem Knopem (71) opět odsunula.

Sečteno podtrženo – dlouhých jedenáct let! „Naštěstí jsem Lev a jsem zvyklý se rvát,“ říká o svém splněném snu Zdeněk Hrubý. „A já jsem zase vyškolený filmem Lída Baarová, který se realizoval čtrnáct let,“ dodává spokojený Hubač. Ostatně, snadná nebyla ani premiéra. Ve čtvrtek večer se v Praze spustil liják, který tak zkomplikoval dopravní situaci, že představení začalo až s půlhodinovým zpožděním – a i tak někteří hosté slavnostní premiéry dobíhali až v jejím průběhu.

Emoce a dojetí neskrýval ani Dan Hůlka (53), jehož z hlediště sledovala manželka Barbora a dcera Rozárka. „Myslím, že u ničeho jiného jsem takové porodní bolesti nezažil, ale stálo to za to,“ radoval se zpěvák. Ten se na jevišti bude potkávat také se svou někdejší přítelkyní a první stříbrnou SuperStar Šárkou Vaňkovou (33), která se muzikálem po mnoha letech vrací do showbyznysu. A v muzikálu se objevuje také krásná dcera Františka Janečka Emily Ann (13), kterou si pyšný tatínek přišel vychutnat pěkně z první řady.

Fotogalerie
44 fotografií