Martin Chodúr (31) k sobě ve finále soutěže Česko Slovenská SuperStar narozdíl od jiných moc pozornosti nepřitahoval. Vedle něj soutěžily například krásky Monika Bagárová (27) a Markéta Konvičková (27), výrazný Jan Bendig (27) nebo miláčci dam Miro Šmajda (32) a Ben Cristovao (34). Nakonec ale všechny porazil a díky velkému talentu vybojoval první místo. 

A právě výhra v oblíbené soutěži mu obrátila život naruby. Talentovaný Chodúr hned rok po skončení Superstar vydal své první album a další brzy následovala. Martin se zdaleka neomezuje jen na zpěv a hudební talent prokazuje i při skládání. A jeho písně mají ve svém repertoáru i ty největší hvězdy z oboru. 

Monika Absolonová zpívá jeho písničku To nejsem já, Štefan Margita píseň Odyssea, Hana Zagorová písně On se vrátí a Balada a legendární Karel Gott zpíval píseň Právě vchází. Martin na svém kontě ale nemá žádné třeskuté skandály, takže vedle některých svých kolegů navzdory velkým úspěchům působí skoro nenápadně.

Není to nicméně jen kariéra, co se Martinovi od dob soutěže radikálně zlepšilo. Své štěstí našel i v osobním životě. Se svou starší partnerkou Ivonou Selníkovou (48) vychovávají synka Martínka (5) a zdá se, že táta od rodiny nemůže být šťastnější. Nedávno se mu navíc podařilo shodit krásných deset kilogramů, takže se teď zpěvák cítí skvěle i po stránce zdravotní. 

VIDEO: SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude!

Video
Video se připravuje ...

SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
51 fotografií