Celý rok Alice tvrdila, že svatbu odbydou na zahradě u jejich domu a pojmou to jako zahradní party, ale nakonec bude všechno jinak. 

Rozhodli jsme se, že to uděláme na Kanárech na pláži. Bude to rychlovka, jen my dva, děti a svědci. Moje maminka byla vtipná, když řekla, že nikam neletí, protože už si jednu moji svatbu zažila a stačilo jí to. Prý to s námi oslaví až doma,“ svěřila se Blesku Bendová, která by ráda stihla svatbu do roka a do dne. 

A když ne, tak co, po těch 11 letech, co jsme spolu, už nic nehrotíme. Šaty budu mít bílé nebo smetanové al'a plážové, a určitě pětimetrový závoj, ať tu pláž pořádně vymetu,“ směje se herečka.

VIDEO: Prozření Alice Bendové po osmi letech vztahu: Svatba nebude!

Video
Video se připravuje ...

Prozření Alice Bendové po osmi letech vztahu: Svatba nebude! Markéta Reinischová

Alice před vztahem s Michalem Topolem byla 10 let vdaná za podnikatele Václava Bendu, s nímž má syna Vašíka a dceru Alici. 

Věčná dietářka opět hubne, aby na svatbě vypadala, co nejlépe. „Začala jsem běhat, tedy já celý život běhám, ale teď se snažím 40-50 kilometrů týdně. Přestala jsem žrát, takže už mám šest kilo dole. Blíží se Vánoce a na to obžerství už se stejně těším, takže pořád dokola,“ přiznává Alice, která se stala jednou z tváří kalendáře Vuch, výtěžek z prodeje půjde na charitativní činnost. 

Fotogalerie
70 fotografií