Informace o důvodech rozvodu jednoho z nejpopulárnějších komiků šokovala před třemi lety snad celé Česko. Přítelkyně jeho manželky totiž promluvila o věcech, kterým se nechce ani věřit! „Je úplně jiný, než jak se jeví v televizi. V soukromí je to spíš introvert, ale v manželství je to despota,“ popsala údajnou rozporuplnost osobnosti Zdeňka Izera podle webu TN.CZ blíže nespecifikovaná přítelkyně jeho paní, Olgy Izerové. Komikova manželka prý nemohla po celých 15 let manželství pracovat, nakonec to ale nevydržela a odhodlala se k odvážnému kroku – otevřela si kavárnu.

A právě tehdy problémy v soužití začaly gradovat. Izerovi se prý manželčina samostatnost nelíbila, měl jí zahrnovat urážkami, a dokonce jí i prohledávat telefon či tašky, když chtěla odjet. Olga nakonec požádala o rozvod. „Žila ve zlaté kleci. Dokud se vším souhlasila a neodporovala, byl klid, ale když se vzepřela vůli manžela, bylo zle. Často jí i vulgárně nadával, že má v hlavě nas*áno apod. Olga si ke Zdeňkovi vypěstovala nenávist a averzi za jeho psychické týrání a ponižování.“

VIDEO: Marek Dobrodinský: Proč jsme se rozhádali s Izerem? Žárlil na mou ženu!
 

Video
délka: 05:33.56

Marek Dobrodinský: Proč jsme se rozhádali s Izerem? Žárlil na mou ženu! Petr Soukup, Zuzana Bubílková

„Choval se k ní jako k onuci i před lidmi. Ze začátku jsme si mysleli, že to myslí z legrace, když se ukázalo, že ty nadávky myslí vážně, bylo nám hodně nepříjemně,“ dodal anonymní zdroj k trápení své kamarádky. Sám Izer se k celé situaci nikdy nevyjádřil, ani skrze svého manažera.

Není tudíž ani jasné, jak rozvodové řízení nakonec dopadlo a jak se pár dohodl ohledně péče o společnou dceru Laru (17). Ta přišla na svět v únoru 2004, šest měsíců po veselce rodičů. Její jméno bylo inspirováno akčním trhákem Lara Croft s Angelinou Jolie (46) v hlavní roli.

Fotogalerie
33 fotografií