Čtyři muzikanti s nástroji a jedna vokalistka přišli zahrát a zazpívat zpěvačce, jež momentálně zápasí s postcovidovým syndromem. „Lámal jsem si hlavu, čím Hance udělat radost. V den narozenin měla mít koncert v Lucerně, ten kvůli nemoci musela zrušit, doma logicky nemohla uspořádat ani žádnou menší oslavu, tak mě v sobotu napadlo zahrát a zazpívat jí Happy Birthday pod balkonem,“ svěřil Blesku kapelník Boom!Bandu Jiří Dvořák (57).

Slzy dojetí

Přestože byla zpěvačka v pátém patře, nešlo si ani zezdola nevšimnout, že ji originální narozeninový dárek dojal k slzám. Manžel Štefan Margita (65) si vše natáčel na mobil a oslavenkyně hned gratulanty zvala, aby šli nahoru. Obrovský pugét hortenzií zpěvačce předal kapelník Dvořák s manželkou, stylistkou Klárou Klempířovou. Hanka návštěvě nabízela bublinky, všichni to ale byli řidiči, a tak zůstalo jen u kávy. „Půl hodinky jsme poklábosili a zmizeli. Nechtěli jsme Hance narušovat režim dne,“ komentoval Dvořák s tím, že zpěvačka doma i svému manželovi zakázala cokoli narozeninově připravovat.

Na kontrole

V den jubilea ji totiž čekala návštěva fyzioterapeuta Pavla Koláře (57), k němuž pravidelně dochází. Po obědě tudíž Hanka se Štefanem nasedli do taxi, které je odvezlo do Centra pohybové medicíny v pražských Jinonicích. „Když vystoupili, skočil Štefan do bankomatu a pak se s Hankou ještě stavili v lékárně,“ popsal Blesku náhodný kolemjdoucí. U věhlasného fyzioterapeuta, který léči sportovní hvězdy a staral se i o prezidenta Václava Havla (†75), pobyli zhruba hodinku.

Náhodné setkání

Před návštěvou fyzioterapeuta si Hanka se Štefanem dali na předzahrádce něco k pití. Při tom si všimli, že ob dva stoly sedí moderátor Petr Suchoň (37) s kočárkem a synkem Sebastianem, (1,5 měsíce), kterého má s bývalou tenistkou Klárou Koukalovou (39). Pozdravili se, prohodili pár slov, dopili a vstoupili do Kolářova centra.

Hanka své narozeniny oslavila i biografickou knihou, kterou seženete u všech dobrách knihkupců nebo na ikiosek.cz!

Kniha Naprosto nezbytná Hana Zagorová je právě v prodeji.
Autor: Kniha Naprosto nezbytná

Video: Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou

Video
délka: 02:47.96
Video se připravuje ...

Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií