Michaela Tomešová, kterou si televizní diváci zamilovali coby hubatou Barču v seriálu Sestřičky, je se svým mužem Romanem Tomešem, jenž je pro změnu hvězdou Slunečné, již řadu let. Dohromady se dali na prknech, která znamenají svět – seznámili se při muzikálu Osmý světadíl, kde jí pak Roman po tříleté známosti požádal před diváky naditým sálem o ruku. Že by se po devíti letech  objevily v jejich vzathu přece jenom nějaké ty trhlinky?

„Jak poznat nevěrníka v době covidové? Jak se kdysi poznávala nevěra podle kalhotek někde zapomenutých, tak já bych se jenom chtěla zeptat svého manžela… Romčo, čí je tato růžová rouška?!“ ptala se v instastories herečka, která v jejich autě po náročném pracovním dni stráveném v divadle našla předmět, jenž jí nepatřil, a výhružně kulila oči. „Jseš mrtvej!“ vzkázala mu žárlivě. Její detektivní práce pokračovala i doma, kde udeřila na manžela. „Byla to tvoje máma,“ reagoval Roman.

VIDEO: Muzikálová hvězda Míša Tomešová oslavila 3O: Manžel jí překvapil dárkem snů! 

Video
délka: 03:02.32
Video se připravuje ...

Muzikálová hvězda Míša Tomešová oslavila 3O: Manžel jí překvapil dárkem snů! Markéta Reinischová

Respirátor nakonec patřil kamarádce – a tak se žádné rodinné drama v přímém přenosu nakonec nekonalo. „Mám chuť veřejně vyhlásit mého manžela a moje děti za bezkonkurenčně nejlepší bytosti (mýho) světa. A že i když jsem včera měla zkoušky ve dvou divadlech a neskutečně mě to naplňuje, posouvá a baví, tak nejkrásnější moment celýho dne byl ten, kdy jsme si celá rodina prděli pusou na břicho,“ dojala se Míša, maminka dvou roztomilých synků Jonáše (3) a Kristiána (4).

Fotogalerie
90 fotografií