Do společnosti ji pravidelně doprovází dlouholetý partner, slovenský miliardář Ľubomír Focko (63). „S Lubošem nám to tak dlouho funguje, protože i ve vztahu musí mít člověk talent na kamarádství. Pak je to vyhráno a já myslím, že ho mám,“ prozradila Aha! sama Bohdalová.

Mezi pěti muži

Focko jí dělal společnost i na charitativním golfovém odpoledni. Jako pravý gentleman plnil vše, co své Jiřince na očích viděl. Musel se o ni ale dělit s dalšími čtyřmi muži – fotbalovým internacionálem Antonínem Panenkou (72), hercem Martinem Dejdarem (56), zpěvákem Matějem Ruppertem (43) a režisérem Jiřím Strachem (47). Chyběl jen její dvorní režisér a scenárista Zdeněk Zelenka (66).

Kamarád taky rád

V převážně mužské společnosti herečka viditelně omládla. Neustále se s někým objímala a smála se na celé kolo. „Já si to užívám, to já ráda. S muži mám takový příjemně kamarádský vztah... Jaký už dneska taky jiný!“ řekla Aha! rozjařená Bohdalová.

Nejdéle hrající herečka

Je oficiálně nejdéle hrající herečkou v Česku! Před kamerou stanula poprvé už jako čtyřletá v němém filmu Pižla a Žižla. Od té doby hrála ve 224 snímcích. Zatím naposledy letos ve filmu Vánoční příběh. Tím ale její 86letá kariéra nekončí. „Těším se na další natáčení,“ řekla Aha! Bohdalová, kterou nyní zapsali do knihy rekordů.

Video: Jiřina Bohdalová, nový dokument o jejím životě

Video
Video se připravuje ...

Jiřina Bohdalová nový dokument o jejím životě Stzra

Fotogalerie
41 fotografií