„Všechno mi ji tam připomíná, trávili jsme tam krásné chvíle, od jara do podzimu. Nemohl bych tam bez ní být,“ řekl pro Aha! vdovec.

Bylo pro něj těžké čekat s prodejem tak dlouho. „Věnoval jsem se proto Evině hrobu na Malvazinkách, kde jsem ještě nechal vysadit keře a taky vydláždit okolí desky, aby tam už nebylo bláto,“ svěřil se Jan.

Eva Pilarová by v neděli oslavila 82. narozeniny. Honza je smutný, že právě v tento čas prodává místo, které je tak dlouho spojovalo. Zpěvačka nemovitost koupila už v roce 1968. Ale není vyhnutí. Věří, že objekt přijde do dobrých rukou.

Chalupa je rozlehlá a patří k ní velký pozemek. Milovníci přírody ocení klid a nádherný výhled do kraje. Kolomazník požaduje vlastně jen odhad, který je 11 milionů korun. Jan Kolomazník na chalupě ponechá všechen Evin nábytek, do Prahy odvezl jen předměty osobní potřeby.

Agent od Agáty

Dědictví po manželce Kolomazník svěřil odborníkovi. Chalupu na Kokořínsku prodává bývalý partner modelky Agáty Hanychové (36), realitní specialista Soccer Reality Zdeněk Turek (38). „Je to naprosto výjimečná nemovitost, v dnešní době už podobné vlastně neexistují. Jedinečné místo na relax,“ řekl Turek Aha!. „Ocitnete se tady v jiném světě, je to jako pohádka, pro obdivovatele paní Pilarové jako stvořená,“ dodal.

VIDEO: Vzpomínkový koncert na Evu Pilarovou a Karla Gotta se odehrál v Brně. 

Video
délka: 03:53.80

Vzpomínkový koncert na Evu Pilarovou a Karla Gotta se odehrál v Brně. Jiří Nováček

Fotogalerie
47 fotografií