Veronika s manželem Biserem a synem Lukou poprvé vyrazila k moři. I když měla výčitky a strašily ji matky, že dovolená s dítětem není dovolená, herečka si to náramně užila. 

Strašně dlouho jsem řešila, jestli vypadnout k moři, protože jsem cítila, že to už potřebuju. Nebo jestli je to zbytečný luxus v týhle době a měla bych radši myslet na to, co potřebuje Luka. Ale on vypadá, že to taky potřeboval. Je to hroznej parťák už teď. Jo a strašily jste mě zbytečně matky. Dovolená s dítětem je sice naprosto jiná dovolená, ale furt dovolená, protože moře a písek v plavkách a jídlo a pití a sluníčko a ségra a tak vůbec,“ tvrdí Arichteva

VIDEO: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Kdo čekal fotky, kde bude mít dokonalé tělo, jak Andrea Verešová, tak měl smůlu. Veronika se ukázala tak, jak skutečně její tělo po těhotenství vypadá. 

Jako jo no... i takovýhle fotky si vezem domů. A jo no… mám břicho a nebojím se ho použít,“ napsala k fotce, kde má povolené bříško, Veronika. 

Dobrá seš, tohle oceňuju. Také jsem chtěl ukázat břicho, ale žádné nemám. Tak pá,“ vzkázal Veronice Roman Vojtek. „Vlasto, máš tam špek. Já bych se nevešla na fotku,“ zavtipkovala zpěvačka Martina Pártlová. 

Fotogalerie
59 fotografií