Že je Veronika Arichtevaráznou ženou, potvrzuje i její manžel Biser Arichtev (44). A tak není nic tak moc překvapivého, že se herečka důrazně ohradila proti výtce, která k ní doputovala online světem.

„Vy máte času,“ napsala herečce v reakci na její instastory uštěpačná fanynka. A aby bylo jasné, že to rozhodně nemyslí jako pochvalu, přidala za ona tři slova jejich autorka navíc i ironické emoji ženy držící se za hlavu. A to přitom v instapříběhu, který kritičku tak vyburcoval, Veronika Arichteva zachytila jen na šňůře pověšené dětské pleny.

VIDEO: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video
délka: 20:08.24

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„A to kdyby ještě mladá paní věděla, co všechno jsem stihla po tý reklamě, tak ji zřejmě trefí,“ nedalo to herečce, aby nezareagovala. A o tom, že ji tohle pošťouchnutí zjevně pořádně namíchlo, svědčí i to, co se stalo poté.

Veronika Arichteva si totiž dala tu práci, aby se podívala, co je její kritička zač. V tu chvíli objevila několik měsíců trvající průtok negativního hodnocení své osoby. „No, dost jste už přibrala,“ dozvěděla se v polovině loňského června herečka, která byla tou dobou těhotná se svým prvorozeným synem.

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučila se Slunečnou.

Video
délka: 02:44.56

Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou. FTV Prima

„Nemluvte s plnou pusou, prosím vás!“ vyzvala herečku tatáž osoba v říjnu. „Odložte ten telefon teď na pár dní,“ nenechala si v ujít příležitost k dalšímu poučení opět stejná sledující. „Koukám, že jsem oblíbenkyně. Tak to pak jo,“ shodila kritiku ze stolu herečka, která před nástupem na mateřskou dráždila diváky primáckého seriálu Slunečná coby mrcha Denisa.  

Fotogalerie
40 fotografií