Randí spolu teprve několik měsíců, ale Jitka si to náramně užívá. Společně cestují po Česku a Evropě a Pavel jako bývalý majitel několika restaurací svou milou zasvěcuje do gastromie. 

Jídlo si fotí a nakonec i platí. Můj kluk Pavel,“ komentuje Pavlovo focení jídla, než se do něj oba s chutí pustí, Sedláčková. Herečka je důkazem toho, že láska kvete v každém věku. 

Töpfer, který je bratrem herce Tomáše (70) je už několik let vdovec, a tak i on si vztah užívá a nedávno Jitku téměř dohnal k slzám. 

VIDEO: Herečka Jitka Sedláčková (60) vybírala kočárek! Pro koho? 

Video
délka: 03:04.84

Herečka Jitka Sedláčková (60) vybírala kočárek! Pro koho? Markéta Reinischová

Tak překvapit pan Töpfer umí, přímo na hranicích, první prstýnek pro tebe ode mě,on. A já na to z kolika? A on ze všech, tak to mu neklapne, ale byl první a kouzelnej, blue topaz London. Je to druhý prstýnek od muže v životě, no na to, že je mi 55 plus, mám co dohánět, chudák pan Töpfer,“ pochlubila se představitelka barmanky Vandy ze seriálu Polda půvabným prstýnkem s modrým topazem a bílými diamanty okolo. 

Nádherný prstýnek! A už by mohl pan Töpfer pokleknout! Napjatě čekám,“ okomentovala prsten jedna z jejích sledujících. A Jitka odpověděla: „Nestrašte!“ Tak uvidíme, kdy se pochlubí další radostnou novinkou...

Fotogalerie
44 fotografií