I když se Jitka Sedláčková s Tomášem Töpferem zná z branže, stejně to byl pro něj šok, když ji k nim domů bratr přivedl představit. „Co vám mám říkat, čuměl. Ale pak byl rád, že jsem z branže,“ řekla Blesku se smíchem v hlase barmanka Vanda ze seriálu Polda, jehož pátá řada se právě natáčí. „My se s Pavlem známe dlouho, ale zajiskřilo to mezi námi až teď. Oba si to užíváme a já víc, protože Pavel je velký gurmet a každý jídlo si fotí. Teda to, které uvaří on, když uvařím já, tak většinou nemůže najít telefon. Je to holt profesionální deformace z dob, kdy provozoval restauraci a nesnese konkurenci, asi,“ říká Jitka. 

VIDEO: Jitka Sedláčková představila těhotnou snachu a nového přítele!

Video
délka: 03:04.84
Video se připravuje ...

Jitka Sedláčková představila těhotnou snachu a nového přítele! Markéta Reinischová

Zamilovaná dvojice se objevila v prodejně s kočárky a dalšími dětskými potřebami. Nevybírali je pro sebe, ale pro hereččinu snachu, která je ve vysokém stupni těhotenství.

Čekáme holčičku a už se stejně jako druhá babička moc těším. Ta na rozdíl ode mě by ještě mohla mít děti, já už ve věku babičky jsem,“ směje se Sedláčková. Vnučku za dva týdny přivede na svět přítelkyně jejího jediného syna Filipa. 

Fotogalerie
35 fotografií