Pravděpodobně všechny ty celebrity, co v úterý 27. července chyběly na premiéře nové české komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce, daly přednost jiné společenské události. Byly totiž na narozeninové oslavě Pavla Plecháče! To je hudebník tělem i duší, co hraje v kapele Acoustic a má svůj obchod s hudebninami a hudebními nástroji, kam chodí snad úplně všichni čeští muzikanti, co za něco stojí. Hvězdy našeho šoubyznysu nyní sezval na svou narozeninovou párty. A ta se podle toho jenom hemžila slavnými osobnostmi.

Mimo jiné dorazil například režisér Zdeněk Troška (68), jenž se na loď vypravil stylově v kraťasech a v žabkách. Muž, který stojí za slavnými komediemi Slunce, seno, řadou pohádek a také za prvními třemi Kameňáky, se během oslavy báječně bavil – například ve společnosti vnadné operní pěnice Andrey Tögel Kalivodové (43). Podezřele blízko zde k sobě měli také herecMilan Peroutka (31), známý také ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a zpěvačka Eliška Mrázová (26). O tom, zda jde o nový hvězdný pár, můžeme prozatím jenom spekulovat. Ani jeden totiž na sociálních sítích zatím nic takového nenaznačuje…

VIDEO: KARLOS SHOW: Narozeninová párty pro Vémolu s Lelou, Krampolem, Bugárem a třemi prezidenty

Video
Video se připravuje ...

KARLOS SHOW: Narozeninová párty pro Vémolu s Lelou, Krampolem, Bugárem a třemi prezidenty iSport TV

Mezi gratulanty byl ale také například zpěvák Dalibor Janda (68) s dcerou Jiřinou Annou (32),  modelka a „nejkrásnější lékárnice“ Jana Doleželová (40), zpěváci Ladislav Křížek (58), Richard Tesařík (75), Petr Janda (79) a David Koller (60), muzikálové legendy Kamil Střihavka (56) a Marian Vojtko (48), zpěvačka Míša Nosková (38), herec Jan Antonín Duchoslav (56), komik Václav Upír Krejčí (65), všeuměl Ladislav Hruška (43), co se dostavil v proužkovaném námořnickém tričku, anebo třeba nestárnoucí zpěvák Martin Maxa (60), co s kytarou v ruce oslavenci rovnou zazpíval.

Zcela k nepoznání tu byl ale rocker Aleš Brichta (61) a především jeho manželka Joanna. Bílá košile, světlý klobouk a šedivé strniště změnilo známého hudebníka zcela k nepoznání... nemluvě o jeho paní, která místo černých vlasů překvapila jako blondýnka. Ale co bychom zbytečně popisovali, mrkněte sami do naší pestré galerie, z níž vám bude hned jasné, že šlo o velkolepou akci plnou zábavy!
Fotogalerie
54 fotografií