Nový snímek je pátým dílem podle slavných knižních bestsellerů dánského autora Jussiho Adlera-Olsena (70) a jeho vyšetřovatelů z Oddělení Q. Došlo i na novou produkci, která zcela změnila herecké obsazení a tento díl má zatím největší rozpočet z celé série. Máme se tak dozajista na co těšit.

Godlu proslavila role popeláře Franty ze seriálu Most! a od té doby jde na dračku. Zahrál si nejen sanitáře Ludvu v nováckém seriálu Ordinace, ale obsazují ho i zahraniční filmové produkce. Severská detektivka je pro něho neuvěřitelnou příležitostí a dost v ní přitvrdí. Právě před jeho postavou zabijáka Zoly prchá malý Marco až do Dánska, kde ho zastaví policie. A začne vyšetřování, kdo, co, jak a proč... Filmová série oddělení Q je velmi oblíbená i u českých diváků a zápletka zatím posledního dílu přivede vyšetřovatele i do naší země. Na to, jak se Zdeňkovi role povedla a jak vše nakonec dopadne, se můžete těšit od 5. srpna na plátnech kin.

Rozvlní parket

O tom, že Zdeňkova hvězda stoupá strmě vzhůru, svědčí i fakt, že ho uvidíme v taneční soutěži StarDance, kde je podle některých ohlasů velkým favoritem. Ne snad pro taneční nadání, ale pro jeho smysl pro humor. A to hodlal nabídku původně odmítnout! „Chtěl jsem to vzdát. Pak jsme o tom ale hovořili s manželkou a ta mě namotivovala. Řekla mi, že se musím překonat,“ prozradil Godla.

VIDEO: Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel!

Video
délka: 03:31.04

Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií