Ti uživatelé instagramu, kteří u fotek moc nečtou popisky, museli být dost zmatení, když zahlédli na profilu Daniely Peštové její snímek, na kterém se objímá s neznámým mužem. Mnohé totiž mohlo napadnout, že jde o nového muže v životě půvabné modelky, kterého vyměnila za svého dlouholetého partnera, zpěváka Pavola Haberu (59), s nímž má dvě děti, syna Paula Henryho (12) a dceru Ellu (18). Nic ovšem nemůže být vzdálenější pravdě. Onen sympaťák je totiž jejím bratrem!

„Jako vejce vejci, co říkáte? Ok, spíš ne, ale dnes je Den sourozenců a já mám i tak toho nejlepšího bráchu na světě,“ svěřila se svým zmateným fanouškům krásná blondýnka, která svým zjevem zcela úspěšně popírá všechny přírodní zákony. Přestože letos v říjnu oslaví jedenapadesáté narozeniny, ti, kdo ji neznají, by jí s klidem mohli tipovat o deset, možná dvacet let méně. Podobu mezi ní a jejím bratrem by tam ovšem hledal jenom málokdo.

VIDEO: Topmodelka Peštová přiznala: Nic jiného než modeling neumím!

Video
Video se připravuje ...

Topmodelka Peštová přiznala: Nic jiného než modeling neumím! Markéta Reinischová

Ona je blondýnka, on tmavovlasý. Ona má světlou pleť, on opálenou dohněda. Fotky nejsou příliš kvalitní, aby se dala rozpoznat barva očí, ale zdá se, že zatímco ona je modrooká, on má oči spíše tmavé. „Ano, máme stejné rodiče,“ zdůraznila Peštová u snímku, aby nedošlo k nedorozumění, a dokonce přidala i fotku z dětství. I když tedy jako „z jednoho hnízda“ nevypadají, jedno mají přece jenom společné. Tedy… kromě genetického základu, pochopitelně. „Oba jste velmi atraktivní lidé,“ podotkla trefně jedna z Danieliných fanynek.

Fotogalerie
68 fotografií