Poprvé v životě koupila pro děti, které se u ní učí jezdit, hucula. „Neznala jsem ještě jeho chování. To se tak stane, když se zamiluje kůň,“ parafrázovala Martina známou písničku Jaroslava Uhlíře (75) a Zdeňka Svěráka (85).

Přežila 6 taxisů

„Zakoukal se do naší poničky (samice ponyho - pozn. red.). Chtěli jsme ji sedlat, ale on vyrazil dveře a i s nimi na mě padl,“ popsala nedávný zážitek žokejka. „Přežila jsem šest Velkých pardubických, ale složil mě kůň, kolem kterého jsem vlastně jen prošla,“ konstatovala Martina. V nemocnici jí na rentgenu objevili tříštivou zlomeninu nártu.

Tatínek k dceři

Kvůli zranění se ovšem nemohla starat o milovaného muže. „Jsem vděčná dceři (z hercova předchozího manželství - pozn. red.), že si tatínka vzala na pár dní k sobě, protože zpočátku jsem se kvůli poraněným nohám spíš plazila. Teď je to už trochu lepší,“ dodala Martina s úlevou.

Třikrát zraněná páteř

Na zranění je Martina prý za ty roky u koní už zvyklá. „Když jsem měla poprvé zlomenou páteř, vyděsilo mě to, ale když k tomu došlo potřetí, řekla jsem si doktorovi o korzet, protože jsem potřebovala pracovat,“ vysvětlila koňařka.

VIDEO: Obavy o zdraví Kubišové. A Farna v novém klipu. Šla s kůží na trh.

Video
Video se připravuje ...

Obavy o zdraví Kubišové. A Farna v novém klipu. Šla s kůží na trh. Barbora Horáková

Fotogalerie
29 fotografií