Vedle zkoušek na muzikál Láska nebeská a účinkování v pořadu 7 pádů Honzy Dědka raději nevychází. U Dědka ocenila, že na natáčení v Malostranské besedě panují přísná bezpečnostní opatření. „Lidé se vlastně nepotkávají. Navíc mají všichni testy a s výjimkou vystupujících nosí respirátory,“ pochvalovala si Konvalinková.

Oslavenkyni tak zítra čekají maximálně telefonní gratulace a snad i květiny prostřednictvím donáškové služby. Bývalý manžel Oldřich Kaiser (65) navíc v těchto dnech točí film se svým parťákem Jiřím Lábusem (71). A dcera Karolína Kaiserová (38) už dávno vyletěla z rodného hnízda.

Návrat před kameru!

Po letech si Naďa opět zahraje ve filmu! Ke svým kulatinám dostala nabídku na roli od režiséra Karla Janáka (50). „Bude to vánoční pohádka, ale název zatím prozrazovat nemůžu,“ svěřila herečka s tím, že ztvární sudičku. „Souhlasila jsem hned. Další dvě sudičky si zahrají Iva Janžurová a Daniela Kolářová. Moc se na děvčata těším,“ prozradila v rozhovoru pro Frekvenci 1 Konvalinková s tím, že natáčení má začít už v květnu.

VIDEO: Naďa Konvalinková o předpovězené nehodě s Květou Fialovou

Video
délka: 01:54.44

Naďa Konvalinková o předpovězené nehodě s Květou Fialovou FTV Prima

Fotogalerie
25 fotografií