Zná to moc dobře každá matka - občas je zkrátka nutné nechat své milované ratolesti doma a užít si romantiku jenom se svou lepší polovičkou. „Poprvé po pěti měsících a možná ještě dýl sami, dítě u babičky,“ svěřila se na svém instagramu i Vendula Pizingerová, která si společně se svým třetím manželem Josefem Pizingerem (33) vyrazila do přírody. Ostatně ještě dříve, než se stali rodiči, spolu často absolvovali náročné túry a „expedice“ jak po krásách naší země, tak i v zahraničí.

Tentokrát však zůstali v tuzemsku. „Že se nesmí překročit okres, to víme! Ale my překročili snad i galaxii. Jedli, spali… Já dokonce přečetla celou knížku, a povídali jsme si, jaký máme štěstí na úžasný dítě mrňavý!“ líčila nadšeně novopečená maminka malého Josífka. „Zato Jakub si doma říkal, jaký má štěstí, že konečně oba dospělí vypadli,“ vtipkovala bývalá manželka slavného hudebního skladatele Karla Svobody (†68), s nímž měla právě syna Jakuba (15).

VIDEO: Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka?

Video
Video se připravuje ...

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Své manželské štěstí Pizingerová zdokumentovala fotkou, na níž se vášnivě líbá se svým mužem, a slova o překročení galaxie zněla velice dvojsmyslně. „Aby nebylo za chvíli zaděláno na druhé,“ podotkla jedna z Venduliných fanynek, která by jí jistě přála ještě holčičku. O tu totiž známá plavovláska přišla - malá Klárka (†5) totiž podlehla v roce 2000 leukemii. „Ježiš!“ reagovala však Pizingerová, jež svá slova doplnila rozesmátým smajlíkem, čímž dala jasně najevo, že (alespoň prozatím) druhého špunta neplánuje.

VIDEO: Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost.

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost. Kateřina Štíchová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
125 fotografií