Lucie je již od roku 2017 zamilovaná, tvoří pár se svým o deset let mladším manažerem Michalem Smečkou (32). Na rozdíl od předešlých vztahů se ale Borhyová vztahem nijak moc nechlubí a drží partnera stranou všeho dění. 

Tentokrát se ale páreček ukázal na společné fotce. Na snímku jsou zachyceni v objetí, ovšem i tak je trochu tajemství zachováno - oba dva jsou totiž nabalení, mají na sobě teplé čepice, sluneční brýle a hlavně povinné respirátory. „Maskovaní,“ připsala k fotce moderátorka, kterou by tak možná divák poznal jen stěží. Kvůli zakrytým ústům totiž není vidět její typický velký úsměv.

Snímek jí okomentovalo rázem mnoho fanoušků, a někteří se dokonce nebáli zavtipkovat. „Ale to není Rey!“ podivovali se na oko při pohledu na Lucii s partnerem a naráželi na fakt, že v Televizních novinách patří Borhyová jednoznačně vedle Reye Korantenga (46). „Kdo je ten tajemný muž?“ pátral zase kdosi.

Další příznivci pak blondýnce a jejímu příteli přáli štěstí. Je pravda, že by si ho tvář televize Nova opravdu zasloužila, smůly v otázce lásky už si prožila dost. Vztahy jí nevyšly mimo jiné i s řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem, s nímž má syna Lucase (13), ani s moderátorem Michalem Hrdličkou (32), s kterým má dceru Lindu (6).

Fotogalerie
53 fotografií