Světová topmodelka měla ke svému dědovi Vadimu Petrovovi hodně blízký vztah, a kdykoliv mohla, přiletěla za ním z USA, kde už léta žije. Bohužel poslední sbohem mu musela dát jen obřím věncem se vzkazem - Nikdy nezapomeneme. Linda, Josh a nenarozený pravnouček. Několikahodinový let jí zkomplikovala pandemie koronaviru a těhotenství. 

Po smrti dědy přišla další rána, do psího nebe odešel milovaný pejsek. „Můj nejmilovanější Teddy chlapeček, navždy budeš v mém srdci. Láska, kterou jsi mi dal a všechny kolem tebe, nikdy nezapomeneme. Odpočívej v pokoji v psím nebi,“ napsala na sociální síť kráska, která si před šesti lety zahrála i v reklamě na minerální vody. Hashtag fuckcancer prozradil, že pejsek podlehl rakovině.  

VIDEO: Topmodelka Linda Vojtová: Podlomené zdraví v rodině ji vrátilo do Česka!

Video
délka: 07:21.92

Topmodelka Linda Vojtová: Podlomené zdraví v rodině ji vrátilo do Česka! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Tak snad už si v těhotenství všechno neštěstí vybrala a konečně se bude v klidu těšit na příchod syna. Před jeho narozením se Linda stačila provdat za snoubence Joshe. 

Mr. & Mrs. Sason“, tedy pan a paní Sasonovi. Vzápětí se pak informace o tajné svatbě provalily úplně. Obřad podle všeho proběhl již 29. ledna a navíc byl online!

VIDEO: Topmodelka Linda Vojtová je těhotná: Prasklo to na pohřbu dědečka Vadima Petrova (†88)!

Video
délka: 03:45.32

Topmodelka Linda Vojtová je těhotná: Prasklo to na pohřbu dědečka Vadima Petrova (†88)! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií