To již nikdy nenapraví. V dětství rodiče hodili dospívající Janě o 5 let mladšího bratra na krk. „Lezl jsem jí na nervy. Odjela třeba s partou a svým klukem na víkend a musela mě vzít s sebou. Zamkla mě na celý den v bytě,“ popisuje zážitky, které hodně ovlivnily špatný sourozenecký vztah.

Ján proto odešel hned po základní škole na konzervatoř, chtěl mít klid. Jenže pak s kamarády založili skupinu All X a šli soutěžit do X Factoru. „Jeden večer jsme vystoupili na obrazovce a druhý den začal neuvěřitelný kolotoč. Všichni nás najednou chtěli, měli jsme i deset koncertů za týden, prachy, orgie, holky v autech, pili jsme vše, co teklo,“ vzpomíná Jackuliak na doby, kdy ani nestačil vystřízlivět a sex byl na denním pořádku.

Ruku v ruce s tím přišly první role. „Sestru jsem dál nezajímal. Opovrhovala mnou, myslím, že na mě i žárlila. Nepřišla nikdy ani do divadla, kde jsem hrál,“ dodává posmutněle.

VIDEO: Dana Morávková si prošla peklem: Znásilněná před kamerou!

Video
délka: 00:25.03
Video se připravuje ...

Dana Morávková si prošla peklem: Znásilněná před kamerou! TV Nova

Pak potkal svou ženu Barboru, usadil se, uklidnil. „Jana se přestěhovala do Prahy, sešli jsme se, dokonce jsme si dali dárky. Pak odjela do Švýcarska a tam jí praskla céva v mozku. Byla na místě mrtvá,“ říká herec zdrceně.

VIDEO: Zbitá a spoutaná Dana Morávková: Takhle dramaticky hráli s Jackuliakem

Video
délka: 00:28.50
Video se připravuje ...

Zbitá a spoutaná Dana Morávková: Zastřelí v Ordinaci svého partnera? TV Nova

Fotogalerie
38 fotografií